Hotel Aquamarin Hévíz ★★★

Hotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz

Hotel Aquamarin Hévíz bemutatkozása

A Hotel Aquamarin Hévíz nyugodt, csendes városrészében található egy közel kéthektáros parkosított területen, a központtól 5 perc sétára. A szálloda saját tulajdonú mélyfúrású kúttal rendelkezik, mely kénben gazdag vizet termel és tölti fel a szálloda három termálmedencéjét.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hotel Aquamarin Hévíz vélemények

Kiváló 2014. február 15.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel meg voltunk elégedve. Kedvesek és segítőkészek voltak a hotel dolgozói. Az étkezés változatos és ízletes valamint bőséges. A medencék tiszták a vízminősége jó, a szauna is nagyon jó volt. Az eltöltött három nap az elvárásunknak megfelelően telt el. Kellemesen csalódtunk a vártnál sokkal jobb volt.
Köszönjük.
Átlagos 2014. február 9.a párjával járt itt
Párommal látogattunk el ide, mert Hévíz az egyik kedvenc városunk. A szálloda elhelyezkedése nem rossz, jókat lehet sétálni, jó a levegő. A szoba parkolóra néz, autó ajtó csapkodásra lehet ébredni, feküdni. A szoba kicsi, de kulturált. Többet nem is tudok róla írni. A reggeli elfogadható egy 3 csillagos színvonalnak, a vacsorát inkább megoldottuk a városban étteremben.
2014. január 31.a párjával járt itt
A szobák tiszták és rendesek, a hőmérséklet még így januárban is remek, viszont a szellőztetés nem megoldott, így hajlamosabb hamar levegőtlenné válni, ami főként éjjel jelenthet gondot. Az étel bőséges, mindig meleg, de minőségre átlagos. A személyzet nem mindig tájékozott de kedves és igen segítőkész.
Kiváló 2014. január 28.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk a B részen a Hotel Aquamarinban. Tisztaság és kedves mosolygós dolgozók fogadtak. A recepción lehetnének kicsit kedvesebbek, rugalmasabbak. ( Nincs szemkontaktus, nincs hangos üdvözlés, nincs érdeklődés a hogylétünkről és volt mikor már nem bírtam megvárni az előttem álló érkező aztán távozó vendég kiszolgálását.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Párommal többször jártunk már a szállodában, melyben annak is jelentősége van, hogy vihetjük magunkkal kiskutyánkat is. A szálloda mindkét részlegében voltunk, és ár-érték arányban teljesen meg voltunk elégedve. Tavaly a szilvesztert töltöttük a szállodában, és olyan jól éreztük magunkat, hogy már a nyáron lefoglaltuk az ideit is.
2013. szeptember 25.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, sikerült feltöltődnünk, és pihennünk. A szoba szép volt, tiszta, bár az ágyak lehetnének kényelmesebbek, mert nagyon elfeküdtem a nyakam. Kedvesek voltak, mert adtak pluszba párnát és takarót, bár szerintem a plusz kispárnának alapból ott kellene lennie.
Kiváló 2013. szeptember 20.a párjával járt itt
Nyáron voltunk 5 napot a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat,az ételek nagyon jó ízűek, háziasak voltak. Ár - érték arány jó volt. Meg voltunk elégedve a tisztasággal, a személyzettel, mi biztos visszamegyünk. Rossz tapasztalatunk nem volt. Nagyon élveztük a belső medencéket, és a kinti úszómedencét.
Kiváló 2013. július 26.a párjával járt itt
Mindennel nagyon megvoltunk elégedve, nem volt, ami miatt ne tudnánk bárki másnak pozitívan ajánlani. Egy kedves, aranyos házaspár barátságát is köszönhetjük a szállodának. A város egy kis ékszerdobozra emlékeztetett a sok virággal,és a szűk kis utcáival bennünket. Szívesen térünk vissza.
Átlagos 2013. július 18.barátokkal járt itt
A szálloda felújított része nagyon szép de a másik szárnya szörnyen lehangoló. A hotel csodálatos parkosított területen fekszik nagyon szép kinti medencével hatalmas fákkal, tujákkal körülvéve. A víz hőmérséklete nagyon kellemes volt nem az a jég hideg mint általában az uszodákban.
Átlagos 2013. június 15.a párjával járt itt
Szoba belülről igényes volt, azonban egész éjjel egy riasztó miatt nem tudtunk aludni. Az épület kívülről nem nyújtott szép látványt, a finn szauna használata délelőtt nem volt elérhető. Az infrához vissza kellett volna menni a portára, kérni zsetont. Nem volt túl jól szervezett. Képen jobban nézett ki, jobbra számítottam.