Hotel Aquamarin Hévíz ★★★

Hotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz

Hotel Aquamarin Hévíz bemutatkozása

A Hotel Aquamarin Hévíz nyugodt, csendes városrészében található egy közel kéthektáros parkosított területen, a központtól 5 perc sétára. A szálloda saját tulajdonú mélyfúrású kúttal rendelkezik, mely kénben gazdag vizet termel és tölti fel a szálloda három termálmedencéjét.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hotel Aquamarin Hévíz vélemények

2013. február 18.a párjával járt itt
A hotel a 3 csillagnak megfelelt, bár egy kicsit próbálhatnák még jobban, ill. szebben felújítani. A reggeli szuper volt. Mindent megtaláltunk, mi szem-szájnak ingere. A vacsorával nem voltunk annyira elégedettek. Kevés volt a választási lehetőség. Salátából picit többet vártunk volna. A felszolgálók kedvesek és segítőkészek voltak.
2013. január 7.a párjával járt itt
Legkevésbé tetszett, hogy a recepciós nem világosított fel (tábla sem jelezte), hogy lift van a szállodában, így a csomagokat kézben kellett felcipelni. Nem tudta, hogy az uszoda és a szauna mikor üzemel.
A felszolgáló személyzet nem jött oda az étkezés megkezdésekor, hogy mit szeretnénk inni. Már majdnem befejeztük, mikor végre felvették a rendelést.
A többivel elégedettek voltunk
2013. január 5.a párjával járt itt
Nagyon jól össze állított csomag volt. Kellemes meglepetést szereztek a szilveszter napján bekészített pezsgővel. Finom és változatos ételek!
Nagyon szépen köszönünk mindent. Bátran merem ajánlani az ismerőseimnek a szállodát.