Hotel Aquamarin Hévíz ★★★

Hotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz

Hotel Aquamarin Hévíz bemutatkozása

A Hotel Aquamarin Hévíz nyugodt, csendes városrészében található egy közel kéthektáros parkosított területen, a központtól 5 perc sétára. A szálloda saját tulajdonú mélyfúrású kúttal rendelkezik, mely kénben gazdag vizet termel és tölti fel a szálloda három termálmedencéjét.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hotel Aquamarin Hévíz vélemények

Kiváló 2015. február 18.családjával járt itt
A hotel kiválóan megfelel a pihenni,gyógyulni vágyóknak. Saját gyógyvíz-medencétől az orvosi ellátásig minden helyben van. Mi a B épületben voltunk,a szoba tisztasága,rendezettsége kiváló. A fürdőszoba lehetne tágasabb. Éttermük és az ellátás kiváló. A személyzet kedvessége ,segítsége nagyon kiváló. Csendes hely,szép környék.
Átlagos 2015. február 17.a párjával járt itt
A szoba nagyon rendes, kényelmes volt. Amit hiányoltunk mégis belőle: nagyon vékony nyári takarók vannak csak bekészítve, és a szobákban nincs hajszárító, nincs fürdőköpeny. Ezek mind igényelhetők/bérbe vehetők, de azt gondolom ez alap egy wellness szállóban. A személyzet kedves.
2014. augusztus 17.a párjával járt itt
Általánosságban elégedettek voltunk mindennel. A szállásunk a B épületben volt, a szoba tisztasága kifogástalan, viszont zavaró volt a csatorna szag, ami a fürdőszobából ill. WC-ből kiérződött a szobába. A csomagban kínált szolgáltatásokból mindenhez hozzájutottunk,de megemlíteném, hogy máshol a szauna használatban nem csak a finn szauna szerepel, hanem az infraszauna is, ezt itt hiányoltam.
2014. július 6.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat, nagyon kedvesek és segítőkészek voltak az ott dolgozók. A szoba valóban olyan volt mint amit"ígértek". Ízlésesen és praktikusan berendezett, tiszta. A medencék és a környezet is szép tiszta volt. Az ételek finomak voltak és bőségesek. Egyedül az internet nem működött a szobában.
Köszönjük a munkájukat!
Kiváló 2014. június 17.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk, ami önmagáért beszél. . . Nagyon szeretjük ezt a szállodát. . . Nagyon praktikus, hogy saját forrása és medencéi vannak! A szobánk most különösen szép, kényelmes, tiszta volt. A konyha szuper jó volt, abszolút megfelelt mindkettőnk ízlésének. A személyzet udvarias, előzékeny, inteligens. Nagyon jól éreztük magunkat. KÖSZÖNJÜK SZÉPEN! ! !
2014. május 26.a párjával járt itt
Mi a férjemmel voltunk ott idén tavasszal. A szobánk olyan volt mint a patyolat, a takarítónők és a pincérek nagyon kedvesek voltak. Az ebéd és a reggeli bőséges és finom volt. Jó elhelyezkedésű étterem, közel van mindenhez. Jó volt a fürdőjük is, bár kitehetnének egy figyelmeztető táblát, hogy ezüstékszerrel ne menjünk a termálba, mert én például ezt nem tudtam, és minden gyűrűm bebarnult.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
2014. április 29.a párjával járt itt
2014. április 22 től 4 éjszaka voltunk a hotelban. Jó volt pihentünk sokat, de azért csalódtunk egy kicsit. Az elhelyezés a B szárnyban volt ami nagyon jó volt. A fürdő okozott meglepetést mi úgy mentünk wellness,ami volt az viszont jó. Az étterem, ízletes kaják kedves személyzettel. Csak az a furcsa még egy kancsó víz sincs pl.
Hotel Aquamarin Hévíz - Külső képHotel Aquamarin Hévíz - Vendéglátás
2014. április 22.gyerekekkel járt itt
A szálloda kellemes környezetben található. Mind a medencék, mind a szoba tisztaságára nagy gondot fordítottak. Jó az étkezés beosztása, a bőséges reggeli után a 17. 30-tól fogyasztható vacsora bőséges ellátásnak bizonyult. A kezelések kellemesek voltak, a szauna jól esett fáradt tagjainknak.
2014. március 1.a párjával járt itt
Nagyon jó a külső úszómedence,naponta többször használtuk. A szoba tiszta,elég tágas. Az ellátás jó volt,a személyzet kedves és figyelmes. Csöndes környék,mégis mindenhez közel van. Az épületre azért ráfér
még egy kis tatarozás. Jó a szauna,de én a külön női,külön férfi szaunát jobban szeretem.
Kiváló 2014. február 19.családjával járt itt
2013 telén voltam itt pihenni a lányommal. 3 csodálatos napot töltöttünk el. A hóesésben kinnt fürödni a jó meleg vízben egy klassz élmény volt számunkra. A Welness nagyon jó, csak kicsinek bizonyult a sok vendég miatt. A személyzet rendkivül előzékeny, az étkezés kellemes helyen, bőséges és finom volt minden. Szeretnék újra eljönni ebbe a hotelba.