NaturMed Hotel Carbona Hévíz ★★★★

NaturMed Hotel Carbona Hévíz
NaturMed Hotel Carbona HévízNaturMed Hotel Carbona Hévíz
NaturMed Hotel Carbona HévízNaturMed Hotel Carbona Hévíz

NaturMed Hotel Carbona Hévíz bemutatkozása

Hévíz gyönyörű városában a Naturmed Hotel Carbona 261 klimatizált szobával, fedett uszodával, szabadtéri élményfürdővel, szauna szigettel, valamint termálfürdővel és wellness-medencével várja a kikapcsolódni vágyókat. A római korok hangulatát idéző fürdő mottója: "a kényeztetés a legjobb ajándék".

A NaturMed Hotel Carbona legnépszerűbb csomagjai

NaturMed Hotel Carbona Hévíz - Tavaszi Elixír (min. 3 éj)
Tavaszi Elixír
2024.06.14-ig
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - Tavaszi Elixír (min. 5 éj)
Tavaszi Elixír
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

NaturMed Hotel Carbona Hévíz vélemények

Kiváló 2014. október 30.a párjával járt itt
Ismereteink szerint az egyik legjobb szálloda. Szeptemberben jártunk itt a párommal. A két gyógymedence és környéke szemet gyönyörködtető. Az uszoda remek, az élményfürdő csodálatos. A személyzet kiváló, kedves, udvarias. A szálloda elhelyezkedése nagyon kedvező.
Az ellátás tökéletes, a szobák kényelmesek, tiszták.
Mindenkinek ajánlani tudom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép, igényes szálloda. Remek az elhelyezkedése, Hévíz központjában található, 10 perc sétára van a tó. Szerintem ennek a szállodának a legszebb a fürdője a helyi szállodák közül: a kinti élménymedence szuper, 34 fokra volt felfűtve. Rengeteg szabad napozóágy van. A szaunában fél óránként volt felöntés, a tepidárium nagyszerű.
Kiváló 2014. október 8.a párjával járt itt
A szobák tiszták, jól felszereltek és kényelmesek. A fürdőszoba is rendben volt, bár a WC-ben a őblítő víz kicsit nehezen folyt le. Még elfogadható volt. Remek az úszási lehetőség a fedett uszodában levő nagymedencében. A víz alatti fúvókás masszírozó egyedül álló. A gyógyfürdős részleg szép, kultúrált.
Kiváló 2014. augusztus 24.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlani tudom! Csatlakozom az előttem szólókhoz! Kiváló a wellness részleg, mindenből van elegendő. Ágy, törölköző. Nagy kert, játszótér, virág, kerti tó, csobogó. Nagyon kellemes és tiszta a környezete, kívül, belül. A személyzet minden napszakban rendkívül barátságos és segítőkész. Igazán vendégnek érezhettem magam! Gratulálok!
Kiváló 2014. július 26.a párjával járt itt
Csodálatos 6 napot töltöttünk el férjemmel a Carbonában. Csak JÓT tudok róla mondani. Welness részleg szuper,25 méteres fedett medence,klassz zenés vizi élmény masszázs,kinti medencék szuperek. Van elegendő nyugágy kint is bent is. Annyi törölközőt kaphatsz a welnessben amennyire szükséged van.
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Már többször is voltunk. Szuper az egész wellness részleg,finomak az ételek. A személyzet udvarias,készséges.
Ajánlom mindenkinek,aki igényes,csendes kikapcsolódásra vágyik!
Nagyon jó a víz.nekem sokat fáj a térdem és a hátam.A Carbonában eltöltött 5 nap után egy időre megszűnnek a panaszaim.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Tökéletes az egésségügyi ellátás.Tisztaság és rend az egész szállodában.A wellnes sokoldalu,az ételek sokfélék és finomak, a szorakozási lehetöség megfelelő.A városi programok sokoldalúak ,színesek.A Hévizi tófürdöt is gyönyörűen felújították.A gyerekek és mi is remekűl érztűk magunkat.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
A Carbona Hotelről csak a legjobbakat tudom mondani. Minden tőlük telhetőt megtesznek azért, hogy a vendég jól érezze magát. Ha tehetjük, minden évben ellátogatunk oda a párommal. A tökéletes kikapcsolódás lehetőségét nyújtja számunkra magas színvonalon! A kiszolgálás és a szolgáltatás színvonala a legjobb. A szobák kényelmesek, tiszták. A welnes részleg kiváló.
Kiváló 2014. május 16.csoporttal járt itt
Én egy felsőoktatás keretében szálltam meg itt. Nagyon tetszett és amit mindenkinek ajánlok az a SZAUNA-szeánsz. Fantasztikus élmény volt. :-))))))))))) Az ételek finomak, változatos és figyelemmel vannak az ételek összetételét illetően, feltüntetve pl. : glutén mentes, diabetikus, kalória stb.
Kiváló 2013. december 29. járt itt
Sajnos nem értek annyira a számitógép használathoz, de szeretném megirni, hogy kétszer lehettem a szálloda vendége, és csodálatosan éreztem magam a párommal. Amilyen finoman elkészitett szarvas és vadiszó pörköltet seholsem ettem mint itt, pedig már megfordultam pár helyen, Tökéletesen megvan szervezve minden, a viz csodás a szálloda minden része nagyon tetszett, Héviz meg egy csodás kulturált város lett.
NaturMed Hotel Carbona Hévíz a térképen
8380 HévízAttila u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 20 kg-ig: 11000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 11000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár