NaturMed Hotel Carbona Hévíz ★★★★

NaturMed Hotel Carbona Hévíz
NaturMed Hotel Carbona HévízNaturMed Hotel Carbona Hévíz
NaturMed Hotel Carbona HévízNaturMed Hotel Carbona Hévíz

NaturMed Hotel Carbona Hévíz bemutatkozása

Hévíz gyönyörű városában a Naturmed Hotel Carbona 261 klimatizált szobával, fedett uszodával, szabadtéri élményfürdővel, szauna szigettel, valamint termálfürdővel és wellness-medencével várja a kikapcsolódni vágyókat. A római korok hangulatát idéző fürdő mottója: "a kényeztetés a legjobb ajándék".

A NaturMed Hotel Carbona legnépszerűbb csomagjai

NaturMed Hotel Carbona Hévíz - Tavaszi Elixír (min. 3 éj)
Tavaszi Elixír
2024.06.14-ig
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - Napi ár félpanzióval (min. 1 éj)
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel Európa Fit Hévíz - Pünkösd
Hotel Európa Fit Hévíz
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

NaturMed Hotel Carbona Hévíz vélemények

Kiváló 2020. augusztus 12.a párjával járt itt
A Wellness részleg nagyon jó,nekem a gyógyvizes részleg volt a csúcs! Az ételek nagyon változatosak voltak,volt őz,vaddisznó,rák ,hal étel is. A péntek-szombat esti fagylaltnak nagyon örültem,jó lett volna minden este is. Személyzet segítőkész,kulturált volt. Jó helyen van,közelbe sok látnivaló,üzlet,szórakozóhely van.
2019. december 4.gyerekekkel járt itt
A személyzet segítőkész, figyelmes. Az ételek finomak, az ellátás bőséges. A kávé nekem borzalmas volt.
A welness részleg figyelembe veszi, hogy valaki gyógyulni szeretne-e, így a gyógyvizes rész teljesen elkülönül. Ami nekem személy szerint nem igazán tetszett, a szobában a függyönyök, ágytakaró. Régiesnek hat, nem a jó értelemben.
Kiváló 2019. szeptember 29.a párjával járt itt
Második alkalommal jártunk itt. Azért jöttünk ismét, mert tetszett. Ajánlom mindenkinek. A szoba megfelelő méretű és jól felszerelt. A termál részleg impozáns, az uszoda sportcélokra alkalmas, a kültéri medence nagyon jó, a szauna szigetekből több van és mindegyik tiszta és minden igényt kielégít. Több bár van az épületegyüttesen belül.
Kiváló 2019. március 15.a párjával járt itt
Nagyon jó volt, mindennel meg voltam elégedve. Rendszeresen járunk ide. Mindenkinek ajánlom! A személyzet a hotelben és az étteremben is kedves és segítőkész. A szoba nem túl nagy, de azért el lehet férni benne. A kezelések jók, kedvesek a masszőrök. Egy hátránya van a hotelnek, hogy ha valaki kezelést vesz igénybe, akkor nem tud egészség kártyával fizetni.
Kiváló 2018. november 12.családjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk el ebben a remek hotelben. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az egész hotel tiszta és hangulatos. Külön meglepetés volt érkezéskor az italbón. A szoba nem túl tágas, de kényelmes volt. A fürdőrészben negatívum, hogy a termál nem közvetlen az élmény rész mellett van, de túlzottan ez sem zavaró.
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - SzobákNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Belső
Kiváló 2018. november 11.gyerekekkel járt itt
Családommal egy mesés gyönyörű helyre érkeztünk egy csodaszép városba. Már a tófürdő láttán, csodás érzés fogott el. Mikor a szállót elfogaltuk, gondoltuk, ilyen gyönyörű szállóba még sosem jártunk. Kiváncsian fedeztük fel a szállót. A Wellness részleg szuper volt. A Termál fürdő csodaszép környezetbe található.
Kiváló 2018. szeptember 7.családjával járt itt
Egy júliusi hétvégét tölthettünk ezen a csodálatos helyen. A szálloda elhelyezkedése kiváló: a város szívében. A környezet gyönyörű, a wellness részleg szuper jó, az ételválaszték maximális, minden nagyon finom és különleges, a személyzet munkája kifogástalan. Rend és tisztaság jellemzi az egész épületet.
Kiváló 2018. május 2.barátokkal járt itt
A szobai kilátást kellene részletezni még a foglaláskor, mert nem illendő ugyanazt az árat elkérni egy olyan szobáért, mely a szolgálati bejáratra néz és 8 db kék műanyag kannára, szemben egy panorámás kitekintést nyújtóval. A legközelebbi foglaláskor kifejezetten fogjuk kérni a részletes leírását a foglalt szobának beleértve a kilátást is. Ilyen árfekvésnél ez minimum elvárás.
Tisztelettel: dr. Szabó Levente
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 29.a párjával járt itt
Kellemes környezet, tökéletes ételek, hangulatos hely. Segítőkész személyzet! Minden szolgáltatásukkal meg voltunk elégedve. Kérésemre, pezsgőt, rózsacsokrot és hattyúformába hajtogatott törölközőt is bekészítettek a szobába.
A fürdőtér, uszoda, szauna nagyon jó hangulatú, mindenki megtalálja a saját kedvének valót. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2017. december 28.a párjával járt itt
A szálloda összképe tetszett,az étkezés és a fürdő kitűnő volt.Az ital árakat egy kicsit drágának találtam.A személyzet udvarias,figyelmes volt,a felszolgálók különösen.Tisztelettel:Kovács Ildikó.
NaturMed Hotel Carbona Hévíz a térképen
8380 HévízAttila u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 2900 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 20 kg-ig: 11000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 11000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár