NaturMed Hotel Carbona Hévíz ★★★★

NaturMed Hotel Carbona Hévíz
NaturMed Hotel Carbona HévízNaturMed Hotel Carbona Hévíz
NaturMed Hotel Carbona HévízNaturMed Hotel Carbona Hévíz

NaturMed Hotel Carbona Hévíz bemutatkozása

Hévíz gyönyörű városában a Naturmed Hotel Carbona 261 klimatizált szobával, fedett uszodával, szabadtéri élményfürdővel, szauna szigettel, valamint termálfürdővel és wellness-medencével várja a kikapcsolódni vágyókat. A római korok hangulatát idéző fürdő mottója: "a kényeztetés a legjobb ajándék".

A NaturMed Hotel Carbona legnépszerűbb csomagjai

NaturMed Hotel Carbona Hévíz - Tavaszi Elixír (min. 3 éj)
Tavaszi Elixír
2024.06.14-ig
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - Napi ár félpanzióval (min. 1 éj)
Napi ár félpanzióval
Nyári Silver Napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

NaturMed Hotel Carbona Hévíz vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márLelkes fotózó - 134 feltöltött kép
Kiváló 2016. április 28.a párjával járt itt
Harmadszor voltam a Carbonában, nem tudom, szabad-e több értékelést írni ugyanarról a helyről, de ha igen, akkor megismétlem márciusi véleményemet. Tökéletes! Hibátlan! Igaz, nem olcsó, de itt valóban reggel 7 órától este 9-ig működik folyamatosan minden a wellnessben, és a medencéjük kifogástalan a kétszer hatos beállással.
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - WellnessNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Külső képNaturMed Hotel Carbona Hévíz - WellnessNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - WellnessNaturMed Hotel Carbona Hévíz - WellnessNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - WellnessNaturMed Hotel Carbona Hévíz - WellnessNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Külső kép
Kiváló 2016. február 22.a párjával járt itt
A wellness részleg szuper, idős és fiatal is mind megtalálja az elképzelését. Mindenkinek csak ajánlani tudom! A vizitorna is nagyon jó volt.
A sok szép virág, gondozott kert, és ágyások még hangulatosabbá teszik az eltöltött idő.
Az ételválaszték bőséges és finom.
Az üdítő és ásványvíz árak egy kicsit húzosak, de más negatívumot nem tudok említeni.
2015. november 30.a párjával járt itt
Általánosságban minden nagyon tetszett. . csak azt fájlaltam, hogy a vacsorához még csak egy pohár víz sem volt. . az alkohol tartalmú italokra értem, hogy fizetni kell, de, hogy az üdítőgép szekrényt estére bezárták. . . :/ illetve azt sem értettem, hogy a (grátisz) pezsgőt (pohár) miért a reggeli mellé ajánlották fel a pincérek! ? ?
Kiváló 2015. november 17.családjával járt itt
Minden évben ellátogatunk ebbe a hotelbe. Aki még nem próbálta, annak bátran ajánlom. A wellness-részlegen minden megtalálható, ami egy gyermekes családnak szükséges. A szauna-részleg tökéletes, van naturista és ruhás részleg külön. Az úszómedence hőmérséklete, nagysága tökéletes.
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - EgyébNaturMed Hotel Carbona Hévíz - WellnessNaturMed Hotel Carbona Hévíz - EgyébNaturMed Hotel Carbona Hévíz - WellnessNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Egyéb
Kiváló 2015. szeptember 19.a párjával járt itt
Itt a honlapon kitűnő értékelést láttam, gondoltam megnézem. Nem csalódtam, itt Úrnak éreztem magam. A személyzet ÖSSZES tagja ELŐRE KÖSZÖNT, a segítőkészség maximális. Étterem: Külön meglepetés volt, amikor az étteremben az étteremvezető körbevezetett, megmutatta mit hol találok, a pincérek is mind (nem csak az amelyik kiszolgált) jó étvágyat, további jó szórakozást kívánt.
Kiváló 2015. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
5 napot töltöttünk a szállodában 2 gyermekkel családi szobában (nappali+háló), amihez fürdőszoba (benne zuhany+kád+wc) és külön wc tartozott. Tisztaság kifogástalan. Egyik teraszon szárító, másikon asztal +2 szék.
2015. június 7.kollégákkal járt itt
Egy céges rendezvény keretében jártam ebben a hotelben. Első ránézésre kívülről kicsit retrónak tűnt,de a belső rész ezt megcáfolta. Szerencsére jó időben mentünk,így a kinti medencét még jobban élveztük,rengeteg napozóágy,látványos zumba,koktélok,élményelemek,jó társaság,minden megvolt.
Kiváló 2015. április 26.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt a férjemmel a szálloda minden alkalommal kifogástalan! A személyzet kiváló a konyhafőnök pótolhatatlan! recepción kedvesek segítőkészek.
A welness Magyarországon egyedülálló! Sok welness szállodában jártunk már de a Carbona verhetetlen!
A konditerem kicsit pici de tiszta.
Rengeteg Torna és masszázs lehetőség.
Mindenkinek ajánljuk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 19.barátokkal járt itt
Minden alkalommal kiváló! Harmadszor jártunk itt, ápr 12-14-ig, most egy középkorú pár külföldi vendégeinkkel. A szálloda, személyzet, a welness-részleg minden azt a magas szinvonalat tartja, amelyet már 2x azelött tapasztaltunk. A konyha kiváló, csak dicséretet érdemel.
Kiváló 2014. november 27.a párjával járt itt
Kb. egy hete jártam ebben a szállodában immár negyedszer. Mindig nagy várakozás előzi meg az itt töltött napokat. nagyon kényelmes, hogy pár perc alatt elérhetőek a kezelési helyek,a gyógymedencék,uszoda,szaunák. Az ételválaszték bőséges, nagyon ízletes. A kitünő szórakozáshoz hozzájárulnak a hétvégeken megrendezendő táncestek is. jó ide visszatérni
NaturMed Hotel Carbona Hévíz a térképen
8380 HévízAttila u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 2900 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 20 kg-ig: 11000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 11000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár