NaturMed Hotel Carbona Hévíz ★★★★

NaturMed Hotel Carbona Hévíz
NaturMed Hotel Carbona HévízNaturMed Hotel Carbona Hévíz
NaturMed Hotel Carbona HévízNaturMed Hotel Carbona Hévíz

NaturMed Hotel Carbona Hévíz bemutatkozása

Hévíz gyönyörű városában a Naturmed Hotel Carbona 261 klimatizált szobával, fedett uszodával, szabadtéri élményfürdővel, szauna szigettel, valamint termálfürdővel és wellness-medencével várja a kikapcsolódni vágyókat. A római korok hangulatát idéző fürdő mottója: "a kényeztetés a legjobb ajándék".

A NaturMed Hotel Carbona legnépszerűbb csomagjai

NaturMed Hotel Carbona Hévíz - Tavaszi Elixír (min. 3 éj)
Tavaszi Elixír
2024.06.14-ig
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - Napi ár félpanzióval (min. 1 éj)
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel Európa Fit Hévíz - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Hotel Európa Fit Hévíz
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

NaturMed Hotel Carbona Hévíz vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2017. szeptember 21.egyedül járt itt
Most érkeztem vissza az őszi böjtölésből. Nagyon jó volt. Rengeteg kezelés, sok sportprogram. Egy valami viszont beárnyékolta a pihenést, hogy a több napos hideg ellenére sem volt fűtés. Az egész szálloda nagyon hideg volt. Hidegek a szobák, ami kevésbé volt baj. Nagyobb gond volt, hogy a folyosókon, az uszoda és a fürdő öltözőiben is nagyon hideg volt.
2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemesen éreztük magunkat a Hotel Carbonában. Rendkívül sokrétű szolgáltatást nyújtottak számunkra. Édesanyám minden nap a gyógyfürdőt élvezhette, amíg gyermekeim Orsi és a lányok társaságában játszottak és sok élménnyel, ajándékkal tértek haza. Csodás volt a nagy medencében egyedül úszni és a szaunaprogramokat élvezni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. május 3.a párjával járt itt
A hotel a város egy frekventáltabb helyén fekszik és már kívülről látszik, hogy eléggé kiterjedt, több épületszárnyból áll. A képeken szebbnek, impozánsabbnak tűnt, de valójában kicsit egyszerűbb, mint amit vártam, ennél sokkal szebb szállodabelsőkkel találkoztunk „sima” négycsillagos szállodáknál.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 27.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában, és mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A szálloda saját parkolójában simán találtunk helyet. Jól esett az üdvözlő ital (hideg pezsgő! ), szeretem az ilyen meglepiket! A szoba és a fürdőszoba szép. Az ételek választéka és ízletessége kifogástalan, sajnos egy hétvége kevés volt ahhoz, hogy mindent végigkóstoljunk.
Kiváló 2017. február 22.gyerekekkel járt itt
Szép napot kivánok! A hotelt rögtön megtaláltuk, parkolással nem volt gond, recepción gyorsan bejelentkeztünk a szoba megfelelt. Pótággyal voltunk, de elfértünk.
Kiváló 2016. november 27.egyedül járt itt
Az első perctől az utolsóig élveztem a csodás Carbona Hotel minden részletre kiterjedő figyelmét, a kényelmet, a gondoskodást, a kedves kiszolgálást. A csomagomba különböző gyógy- és szépészeti kezelések tartoztak, de lehetett még pluszban venni masszázst és egyéb kezeléseket.
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - EgyébNaturMed Hotel Carbona Hévíz - VendéglátásNaturMed Hotel Carbona Hévíz - KörnyékNaturMed Hotel Carbona Hévíz - VendéglátásNaturMed Hotel Carbona Hévíz - VendéglátásNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Vendéglátás
2016. július 28.gyerekekkel járt itt
Bevallom az elején kicsit szkeptikus voltam, 5 szállodától kértem ajánlatot, de mindegyik ajánlat kb 45-50. 000 forinttal volt drágább, de azt mondattam kipróbálom. Jól tettem. Modern és kellemes szálloda, de hatalmas szálloda. Zseniális megoldásokkal (Fa köré épített presszó, hintaágyas terasz).
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - WellnessNaturMed Hotel Carbona Hévíz - EgyébNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - WellnessNaturMed Hotel Carbona Hévíz - WellnessNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - VendéglátásNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - SzobákNaturMed Hotel Carbona Hévíz - SzobákNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - VendéglátásNaturMed Hotel Carbona Hévíz - VendéglátásNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Külső képNaturMed Hotel Carbona Hévíz - SzobákNaturMed Hotel Carbona Hévíz - SzobákNaturMed Hotel Carbona Hévíz - SzobákNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - VendéglátásNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Külső képNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - SzobákNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - SzobákNaturMed Hotel Carbona Hévíz - SzobákNaturMed Hotel Carbona Hévíz - WellnessNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - EgyébNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Külső képNaturMed Hotel Carbona Hévíz - EgyébNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Külső képNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - BelsőNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Belső
Kiváló 2016. július 25.a párjával járt itt
Legszebb legjobb. . haza se akartunk jönni minden tökéletes! ! Köszönjük a lehetőséget hogy itt lehettünk és az òriàsi vendègszeretetet, kedvessèget és a színvonalas szolgàltatàsokat, a minősègi ételeket a NaturMed Hotel Carbona csapatànak ! !
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - EgyébNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kertNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Medence/kert
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Cégünk támogatásával szert tehettünk egy egyhetes gyógykezelésekkel tarkított pihenésre. A turnus vasárnaptól vasárnapig szólt. Odafelé az M7-esen mentünk, hogy minél előbb odaérjünk, azonban már visszafelé a Balaton északi partján csodáltuk meg a szeptember végi őszt.
Kiváló 2016. május 20.családjával járt itt
Rendszeres visszatérő vendégei vagyunk a szállodának. már az első pillanattól kezdve meg voltunk elégedve a minőségi kiszolgálással és a nagyon kedves személyzettel. Az évek során folyamatosan fejlődött és néhány átalakuláson is átesett a szálloda, valamint a szolgáltatások színvonala és sokszínűsége és egyre gyarapodik.
NaturMed Hotel Carbona Hévíz a térképen
8380 HévízAttila u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 2900 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 20 kg-ig: 11000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 11000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár