Hotel Erzsébet Hévíz ★★★

Hotel Erzsébet Hévíz
8380 Hévíz, Erzsébet királyné útja 13-15.

Hotel Erzsébet Hévíz a térképen

Hotel Erzsébet Hévíz értékelése:

32. helyezett a 154 hévízi szállás közül
149. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Hotel Erzsébet Hévíz bemutatkozása

A Hotel Erzsébet Hévíz szívében, a világhírű gyógyfürdő bejáratának közvetlen közelében helyezkedik el. A szálloda 47 ízlésesen berendezett szobája, melyből három nappalival bővített, kényelmes elhelyezést biztosít vendégei számára. Minden szoba rendelkezik klímaberendezéssel, saját fürdőszobával, színes televízióval, rádióval, telefonnal és minibárral.

Hotel Erzsébet Hévíz képei

Hotel Erzsébet Hévíz

Hotel Erzsébet Hévíz vélemények

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, aki a város központi részen szeretne megszállni. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és barátságos. Reggeli vacsora megfelelő. Hotel Erzsébet szállodát ajánlani tudom.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 12.
A szobánk nagyon hangulatos, a berendezés stílusos volt, nem hasonlított a régi szakszervezeti üdülőkhöz, mint általában a legtöbb szálloda. Szép nagy szoba, kényelmes fotelek, egyedi függöny, boltíves kialakítású ajtónyílás, stb. Nagyon tetszett, hogy lehetett választani ebéd és vacsora között a félpanzió keretén belül.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 2.
A Hotelben kedves és barátságos légkör volt.
A személyzet segítőkész volt.
Sagítettek a program választásban is.
Az ételek finomak és megfelelő mennyiségűek voltak.
A hotel masszázs és egyéb kezelései első osztályúak voltak.
Szeretnék máskor is elmenni, ha lesz rá módom.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 13.
Egy éjszakát töltöttünk a szállodában, de rengeteg élménnyel lettünk gazdagabbak . Az ellátás isteni finom volt azt kaptuk amire számítottunk. Köszönöm

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
A személyzet minden tagja kimagaslóan udvarias és figyelmes volt a Hotel Erzsébetben, ahol az ételek különösen ízletesek és változatosak voltak. Köszönet a szakácsoknak a finom ízvilágért. A tisztaság tekintetében is csak dicséret illeti a személyzetet. A szálláshely elhelyezkedése a város szívében található a tóhoz igen közel.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha valaki egy kellemes, barátságos, nyugodt pihenést akar családjával eltölteni akkor ezt a helyet javaslom. A félpanziós ellátás böséges és izlétes ételekkel dobja fel az ember napjait. Kitünő helyen van. Ráadásul hamar minden elérhető. A tófürdő kellems és a beteg izületes végtagoknak igen kellemes.

2012. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
2012. szeptemberében két hétig élvezhettük 86. éves Édesanyámmal ezt a kitűnő üdülést. A szálloda minden igényünket kielégítette,a személyzet nagyon kedves volt,tisztaság és rend uralkodott az egész épületben. Na és a félpanziós ellátás:hát az minden tekintetben szuper volt,úgy az ételek minőségét mint mennyiségét illetően.
2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 26.
Nagyon tetszett a hotel, tiszta, kényelmes, finomak voltak az ételek is. De ami örökre megmarad bennünk, hogy Édesanyáméknak volt ez a hétvége meglepetés és mikor leértünk, a recepciós hölgy felajánlotta teltházra való tekintettel ugyanazon az áron a nászutas lakosztályt. Anyuék így ott aludhattak, ahol jakuzzi volt a szobában, gyönyörű baldachinos franciaágy, szekrényből előbukkanó tv!

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
A szálloda a helyi körülmények között nagyon jó helyen van. Hátizsákos utazóként örültem, hogy a buszpályaudvar a szálloda hátsó bejárata mellett van. A személyzet minden tagja szivélyes és szolgálatkész. Pl. kérésemre módosították a számomra kijelölt szobát másikra, koffeinmentes kávét szereztek nekem, és más kedves megnyilvánulásuk is volt.
Válasz az értékelésre - 2019. május 13.
Kedves Perlaky Gyuláné!
Örülünk, hogy jól érezte magát szállodánkban, Reméljük, hogy legközelebb is minket választ. A szobák felújítása már folyamatban van, de a bútorok egyenlőre még biztos hogy maradnak.
Nagy Orsolya (Hotel Erzsébet)

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A recepciós fiatal làny kritikán aluli hangnemben és stilusban beszél! 2napra mentünk. A wifi nem müködött! A tv nézhetetlen! Rádió nincs! A jakuzzi “éppen” leeresztés alatt volt! A szoba olyan mértéküen koszos volt,hogy attòl féltünk,hogy a gyermekünk beteg lesz! Erről készítettem fotokat! Mindezt 60. 000. -/2 nap!

Hotel Erzsébet
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.11.01.
Hotel Erzsébet
3 nap/2 éjszaka 10.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.02.27-ig
Hotel FIT Hévíz
5 nap/4 éjszaka 7.763,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és biliárd használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.11-ig
Hunguest Hotel Hélios
3 nap/2 éjszaka 9.621 - 12.306,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 8.991 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.287 - 27.736,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.02-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 26.800 - 37.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 32.350 - 36.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő használattal, csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 11.958 - 16.276,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

HévízX