Palace Hotel Hévíz ★★★★

Palace Hotel Hévíz
Palace Hotel HévízPalace Hotel Hévíz
Palace Hotel HévízPalace Hotel Hévíz

Palace Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz szívében, a tófürdőtől 200 méterre található az impozáns megjelenésű Palace Hotel Hévíz szálloda. Igényesen berendezett tágas szobák, élményfürdő, whirlpool szaunák, tradicionális és exkluzív masszázsok. Céges rendezvények, családi hétvégék kiváló színhelye a romantikus stílusban megépített szálloda.

A Palace Hotel legnépszerűbb csomagjai

Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen (min. 2 éj)
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz - Pünkösd (min. 1 éj)
71.700 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Palace Hotel Hévíz vélemények

Kiváló 2023. március 17.egyedül járt itt
Januárban voltam már ezen a szálláson, tehát tudtam, hogy nekem szimpatikus helyre megyek. Először a 6. emeletre kaptam elhelyezést, majd kérésemre egy erkélyes első emeleti szobát kaptam, mely árérték arányában valamivel több volt, de amikor beléptem a szobába várakozásomon felül meglepetést okozott. Nem bántam meg.
2023. március 2.a párjával járt itt
Már másodszor voltunk ebben a szállodában,ahol majdnem mindennel elégedettek voltak. Ami negatívumként értékelhető,az a parkolás ára,valamint a kutyánk után fizetendő összeg. Azt gondolom,hogy egy őrzés nélküli parkolóért 4000 forintot kérni naponta kissé borsos ár,valamint a kutyaért fizetendő napi 6000 forint is.
Átlagos 2022. december 28.a párjával járt itt
2 éjszakás karácsonyi csomag véleményezése:

Pozitív: szép tiszta környezet,kellemes hangulat,háziállat barát,személyzet udvarias barátságos és segítőkész,kiváló bőséges reggeli kínálat és választék,ital árak és minőség rendben.
Kiváló 2022. december 27.gyerekekkel járt itt
A reggeli és a vacsora fantasztikus volt, nagyon bőséges és változatos, nekem csak az nem tetszett, hogy egy medence van, ahol labdázni sem szabad. . . Pároknak és időseknek bőven elég, de gyerekekkel érkezőknek, nem a legjobb választás szerintem. A szoba tágas volt, jól felszerelt, a személyzet kedves.
2022. november 30.egyedül járt itt
Mindennel elégedett voltam, kivéve a wellness részegnél nagyon kicsi volt a jacuzzi kb. 15-en belemásztak a kb. 6 személyes medencébe és ki sem lehetett robbantani őket, ugyanakkor a nagy élménymedence hőfoka kicsit hűs volt és az élményelemek is csak ritkán működtek, kivéve a nagyon erős 4 vízsugarat.
2022. október 10.a párjával járt itt
A személyzet rugalmas, gyors és udvarias. A konyha változatos és finom. A szoba (ahol laktunk) meglepően tágas! A masszázs részleg kiváló, nagyon halk, kellemes zenével és odafigyelő masszőrrel. A wellness részleg nem hozza a szálloda magas értékét: átlagos. A gőz kabin nem működött, a szaunák előtere csúszós, úszni nem lehetett, csak lubickolni a medencében. Kevés a pihenő ágy.
2022. szeptember 17.a párjával járt itt
Központi elhelyezkedés. Szép szálloda tágas, kényelmes ,tiszta szoba. Reggeli svédasztalos bőséges. Vacsora svédasztalos inkább a németeknek való. Személyzet kedves,segítőkész. Velnesz kicsi. Sajnos a parkolásért borsos árat kell fizetni pedig a szálloda sem olcsó.
Palace Hotel Hévíz - EgyébPalace Hotel Hévíz - EgyébPalace Hotel Hévíz - EgyébPalace Hotel Hévíz - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
4 csillag,de 5 -öt érdemelne.Finom ételek kifogástalan wellness,kedves személyzet,csak ajánlani tudom mindenkinek
Kiváló 2022. augusztus 5.a párjával járt itt
Csodálatosan szép a szálloda, a személyzet is nagyon udvarias. Az étteremben az ételkínálat bőséges és nagyon ízletes. A szobánk a 6. emelet volt, ezért onnan a kilátás pazar. Csak ajánlani tudom mindenkinek a szállodát,és egyben Hévízet is, mivel egy csodálatos, tiszta,és virágos település. Mi örömmel visszatérünk bármikor a szállodába.
Kiváló 2022. június 19.a párjával járt itt
Csak tetszésemet tudom kifejezni, mert nekünk minden teljes mértékben tetszett. Az előző értékelésből azért maradt ki a kilátás a szobából, mert az nem volt. A hatodik emeleti tetőteres szobában laktunk, de ez minket egyáltalán nem zavart. Szuper volt a szoba, minden eszköz meg volt ami a kényelmünket biztosította.
Palace Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízRákóczi u. 1-3.
• szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 4000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 50 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 50 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó