Palace Hotel Hévíz ★★★★

Palace Hotel Hévíz
Palace Hotel HévízPalace Hotel Hévíz
Palace Hotel HévízPalace Hotel Hévíz

Palace Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz szívében, a tófürdőtől 200 méterre található az impozáns megjelenésű Palace Hotel Hévíz szálloda. Igényesen berendezett tágas szobák, élményfürdő, whirlpool szaunák, tradicionális és exkluzív masszázsok. Céges rendezvények, családi hétvégék kiváló színhelye a romantikus stílusban megépített szálloda.

A Palace Hotel legnépszerűbb csomagjai

Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen (min. 2 éj)
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz - Pünkösd (min. 1 éj)
71.700 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Palace Hotel Hévíz vélemények

Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Visszatérő vendég vagyok már pár éve a Hotel Palace szállodának, ahol mindig kellemes napokat töltöttünk el feleségemmel. A szálloda személyzete kedves, a tisztaság példás, az ételek választéka bőséges és finom, a szobák kényelmesek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. november 3.a párjával járt itt
Októberben öt fantasztikus napot pihentünk ebben a szép szállodában. Remek hely. Tiszta szobák, udvarias személyzet. Finom étkek, a wellness részleg is kellemes pihenésre ad alkalmat. Több szauna áll a vendégek rendelkezésére. Mindenkinek szívesen ajánlom! Mi remekül éreztük magunkat. A városban és környékén is sok látnivaló van. ( pl. római ásatás, múzeum stb)
Palace Hotel Hévíz - SzobákPalace Hotel Hévíz - KörnyékPalace Hotel Hévíz - Külső képPalace Hotel Hévíz - EgyébPalace Hotel Hévíz - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
A szemem kikerekedett. Tatár beefsteak, már az első vacsorán? Mi lesz itt? - gondoltam magamban. Megvan az 5 szívecske! :)
Nézzük először a pozitív dolgokat:
A szobák tágasak, kényelmesek,szépek. Szolidan pazar - már, ha van ilyen szókapcsolat. Igazából az egész hotel impozáns, a hall lenyűgöző. A recepción kedvesek, mosolygósak udvariasak.
Palace Hotel Hévíz - SzobákPalace Hotel Hévíz - BelsőPalace Hotel Hévíz - BelsőPalace Hotel Hévíz - BelsőPalace Hotel Hévíz - BelsőPalace Hotel Hévíz - BelsőPalace Hotel Hévíz - BelsőPalace Hotel Hévíz - BelsőPalace Hotel Hévíz - SzobákPalace Hotel Hévíz - Belső
Kiváló 2016. augusztus 27. járt itt
Szuper 5 napot töltöttünk itt. A város, a szálloda nagyon szép. A wellness részleg kényelmes. Szoba tiszta.
Kiváló 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Kellemes időtöltés volt. A gyermekeim nagyon jól érezték magukat, élvezték a wellness részleget. Egy édesanyának ettől nagyobb örömre nincs szüksége, látni gyermekei arcán a boldogságot!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van. Vendégek mindenek felett! Merem ajánlani bárkinek hiszen azt a szolgáltatást kaptuk amit kértünk. Ételek nagyon finomak nagy a választék,szobák szépek,wellness részleg jó,kedvesek az ott dolgozok. Ha pihenni vágynak és szeretik a wellnesst akkor ez a hely az amit nem szabad kihagyni. Ha tehetem akkor máskor is visszamegyünk.
Kiváló 2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Nem először jártunk már itt! Visszatérő vendégei vagyunk a hotelnek. Most is a megszokott tiszta szoba, kedves, segítőkész személyzet és kitűnő konyha fogadott minket! Kényelmes, pár perces sétával a hévízi gyógytó elérhető. A wellness része is fel van újítva. S örömmel tapasztaltuk, hogy már nem olyan hideg a medencében a víz mint korábban! Csak ajánlani tudom mindazoknak akik nyugodt, tartalmas pihenésre vágynak!
Kiváló 2016. augusztus 12.a párjával járt itt
Párommal tavaly is itt töltöttünk négy csodás napot,és idén is vissza jöttünk nyolc napra! Mi nagyon-nagyon meg vagyunk elégedve a szálódával,a személyzet nagyon kedves,segítőkész,az elhelyezkedése nagyon jó! A ételek nagyon finomak,főleg a sütiket ki emelném! Mi csak ajánlani tudjuk mindenkinek! Nagyon jól éreztük magunkat,mindent köszönünk! ! !
2016. augusztus 6.a párjával járt itt
Az első nap a lefolyó bűze terjengett a fürdőszobában, kérésemre másik szobát kaptunk, de a költözéssel járó idegesség, kényelmetlenség nagyban befolyásolta a nyaralásunkat. Az ételek lehetnének fantáziadúsabbak, változatosabbak is. A szálloda elegáns, tiszta, csak a vizes ruhák szárítása okozott némi nehézséget. Tetszett a masszázs!
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Kiemelkedően jó ellátásban volt részünk. Igazi kikapcsolódás,ahol minden a vendégről szól.
A szobában az internet szolgáltatás nem mindig megfelelő, a mélygarázs parkolói nagyon szűkösek.
Palace Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízRákóczi u. 1-3.
• szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 4000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 50 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 50 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó