Bandula Vendéglő Hódmezővásárhely

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Bandula Vendéglő Hódmezővásárhely vélemények

Kiváló 2014. június 30.a párjával járt itt
2013. augusztusban jártunk a párommal utoljára az étteremben. Mi ha kikapcsolódni szeretnénk csak ez jöhet szóba. Nagyon finoman főznek az adag mennyisége is tökéletes. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étterem és a kinti rész tiszta és barátságos. Mi szoktunk házhoz szállítást is rendelni. a kihozott étel meleg és pontos a kihozatal is. Arra az időpontra itt van mikorra kérjük.
Kiváló 2014. január 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretem ezt az éttermet mert nagyon finom az étel és rendkívül udvarias a kiszolgálás.Ha ritkán eljutunk étterembe mindig ide szoktunk eljönni.Hangulatos a belső tér is mert mindig ég gyertya az asztalon de a külső rész annyira nagyon csodás mintha az ember nem is Magyarországon lenne,egyszerúen MESÉS!!!
Kiváló 2014. január 4.gyerekekkel járt itt
Ha rövid leírást kéne írni, annyit írnék, hogy degeszre ettem magam nagyon finom ételekből.
Hódmezővásárhelyi lévén, volt szerencsém párszor betérni, ebbe a hangulatos, ízléses, nagyon kulturált étterembe. Az ételek egytől-egyig azt a fajta ízlésvilágot adták számomra, ami hozzám a legközelebb áll. Meleg szívvel javaslom mindenkinek.
Kiváló 2013. október 10.családjával járt itt
2013. 09. 27. és 28-án jártam családommal a vendéglőben sajnos a 70. születésnapom alkalmából. A helyet gyermekem foglalta le Budapestről telefonon és megrendelte a születésnapi tortát is. A hét fős családom nagyon kellemes órákat töltött el és minden tekintetben meg voltunk elégedve mind a kiszolgálással, mind a felszolgált ételekkel és italokkal.
Kiváló 2013. szeptember 3.családjával járt itt
Nagyon szép az étterem. A kiszolgálás kitűnő az ételek meg mennyeiek! ! ! A vacsoránk hamar elkészült nem kellet sokat várni rá ami pozitív,ha éhes az ember! Visszatérő vendégek leszünk az biztos! A kislányomnak nagyon tetszett,hogy van gyerek menü az étlapon ami egy gyerek számára öröm,hogy rájuk is gondolnak! A smyle burgonya sikert aratott,máig emlegeti!
Kiváló 2013. július 25.családjával járt itt
Ha Hódmezővásárhelyen járunk mindig itt ebédelünk. A születésnapi ebédemet is itt tartottam a családomnak. Tizen voltunk és ala carte rendeltünk. Nagyon gyorsan elkészültek a finom ételek a pincérek minden kívánságunkat teljesítették. Hangulatos családias vendéglő, mosolygós segitőkész személyzet. Az ételek isteniek, bő a választék. Az árak reálisak. Mindenkinek ajánlom.