Bandula Vendéglő Hódmezővásárhely

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Bandula Vendéglő Hódmezővásárhely vélemények

Kiváló 2022. február 9.családjával járt itt
Családommal már többször jártam a Bandula étteremben Hódmezővásárhelyen. Most vasárnap is ezt választottuk. Uj étlap uj ételek , kedves pincér fogadott bennünket. A választott , feltálalt ételek nagyon finomak voltak. A mennyiség is teljesen rendben volt. A retró piros fazékban a táskaleves különösen tetszett.
Visszatérünk még Önökhöz, és csak ajánlani tudom ismerőseimnek ! !
Kiváló 2018. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Múlt hónapban látogattunk el ide a párommal és a gyerekekkel. Réges-régen sokszor pizzáztunk itt, gyerekeknek kedveskedtünk ezzel, hogy ők is megkóstolhassák, hogy bizony itt ízletes a pizza. Nem mellékesen nekünk is volt mit ünnepelni, a 15. házassági évfordulónkat. Szép idő volt, így a hangulatos kerthelyiségben ültünk le.
Bandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Étel/italBandula Vendéglő Hódmezővásárhely - Étel/ital
Kiváló 2018. június 12.a párjával járt itt
Két hónappal ezelőtt jártunk itt a párommal. Az ennivaló finom volt itt is, az étlap árai nem volt drága. Bőséges ennivalót kaptunk. Nem kellett sokat várni az ennivalóra, udvarias kiszolgálás volt. Igaz a hangulat lehetett volna jobb, de ettől függetlenül jól éreztük magunkat. Ha valaki arra jár, térjen oda be, csak ajánlani tudjuk.
Kiváló 2016. október 8.a párjával járt itt
Ma megszállt minket a lustaság. Tehát menjünk ebédelni. Vásárhely mindössze 22 km. Gyerünk a Bandulába. Totál telt ház fogad 13,07-kor. A pincér máris ott van. Leültet egy 13 órára foglalt asztalhoz. Itt nincs várakozás,ha nem jön a foglaló vendég,már ott a másik. Ez esetben mi. Mire leülünk kezünkben az étlap.
Kiváló 2014. szeptember 19.a párjával járt itt
Ajánlani tudom mindenkinek. Régóta visszajárok ide. Kb. 30 éve van Rola az 1 emlékem. A közelébe laktam régebben . Sokat változott, s az előnyére vált a fejlődése.
Akár üzleti megbeszélésre 1 üditö mellett napközbe, vagy családi eseményekre, osztálytalálkozóra nagyon jó hely. A pizza-jukat is nagyon szeretjük ott fogyasztani, vagy házhoz rendelni.
Kiváló 2014. szeptember 18.családjával járt itt
Kitűnő étterem! A vezető nagyon rendes, kedves ember. Nélküle ez a hely nem lenne az első helyen. A kiszolgálás tökéletes, kedvesek a pincérek.
Aki erre jár üljön be egy ízletes ételre. Az étlap fent van a neten is. Akkora a választék, hogy nehéz is választani. Ha tehetjük csak a Bandula vendéglőbe megyünk.
Kiváló 2014. szeptember 17.a párjával járt itt
Már hosszú évek óta járunk ide és mindig elégedettek vagyunk az ételek mennyiségével, minőségével és a kiszolgálással is. Anno még csak pizzázni jártunk ide, aztán felfedeztük a specialitásokat is, amik nagyon elnyerték a tetszésünket. Anyukám 60. születésnapját is ott tartottuk. És a gyerekeink első éttermi élménye is a Bandulához köthető.
Kiváló 2014. június 30.a párjával járt itt
2013. augusztusban jártunk a párommal utoljára az étteremben. Mi ha kikapcsolódni szeretnénk csak ez jöhet szóba. Nagyon finoman főznek az adag mennyisége is tökéletes. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étterem és a kinti rész tiszta és barátságos. Mi szoktunk házhoz szállítást is rendelni. a kihozott étel meleg és pontos a kihozatal is. Arra az időpontra itt van mikorra kérjük.
Kiváló 2014. január 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretem ezt az éttermet mert nagyon finom az étel és rendkívül udvarias a kiszolgálás.Ha ritkán eljutunk étterembe mindig ide szoktunk eljönni.Hangulatos a belső tér is mert mindig ég gyertya az asztalon de a külső rész annyira nagyon csodás mintha az ember nem is Magyarországon lenne,egyszerúen MESÉS!!!
Kiváló 2014. január 4.gyerekekkel járt itt
Ha rövid leírást kéne írni, annyit írnék, hogy degeszre ettem magam nagyon finom ételekből.
Hódmezővásárhelyi lévén, volt szerencsém párszor betérni, ebbe a hangulatos, ízléses, nagyon kulturált étterembe. Az ételek egytől-egyig azt a fajta ízlésvilágot adták számomra, ami hozzám a legközelebb áll. Meleg szívvel javaslom mindenkinek.