Kilenclyukú híd Hortobágy

Kilenclyukú híd Hortobágy
Kilenclyukú híd HortobágyKilenclyukú híd Hortobágy
Kilenclyukú híd HortobágyKilenclyukú híd Hortobágy

Kilenclyukú híd Hortobágy bemutatkozása

A hortobágyi Kilenclyukú híd egy régi fahíd helyén épült klasszicista stílusban 1827 és 1833 között Povolny Ferenc tervei alapján.

Hotel Kamilla Balmazújváros - Tavaszi Basic Kamilla
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Kilenclyukú híd Hortobágy vélemények

Átlagos 2023. április 7.gyerekekkel járt itt
Lepukkant állapotban van, a mellette épült modernebb hídféle/madárfigyelő tekintetében pláne. A terület egy része le van zárva, a szabadtéri színpad láthatóan jobb napokat is megélt már.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. november 7.a párjával járt itt
A Szent Dömötör-napi Behajtási Ünnepen voltunk a Hortobágyon 2022. október 22-én. Természetesen már máskor is jártunk a nagy pusztán, és láttuk a Kilenclyukú hidat. De ez most egészen más volt! Az őszi borult időben maga a fehér híd is különösen látványos volt.
Kilenclyukú híd Hortobágy - EgyébKilenclyukú híd Hortobágy - EgyébKilenclyukú híd Hortobágy - EgyébKilenclyukú híd Hortobágy - EgyébKilenclyukú híd Hortobágy - EgyébKilenclyukú híd Hortobágy - EgyébKilenclyukú híd Hortobágy - EgyébKilenclyukú híd Hortobágy - EgyébKilenclyukú híd Hortobágy - EgyébKilenclyukú híd Hortobágy - Egyéb
2082
Átlagos 2022. július 12.a párjával járt itt
Gondolom, ez is csak valami tévedés, hogy ezt még nem értékelte senki, szerintem az itteni felhasználók túlnyomó része látta már ezt a hidat, annyira közismert és szó szerint nem lehet elmenni mellette, mert itt vezet át az út. És ki ne lett volna már a Hortobágyon?
Kilenclyukú híd Hortobágy - Külső képKilenclyukú híd Hortobágy - Külső kép