Margaréta Csárda, Étterem & Panzió Horvátzsidány

9733 Horvátzsidány, József Attila u. 2.

Margaréta Csárda, Étterem & Panzió Horvátzsidány a térképen

Margaréta Csárda, Étterem & Panzió Horvátzsidány értékelése:

1. helyezett az 1 horvátzsidányi étterem közül
101. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

Margaréta Csárda, Étterem & Panzió Horvátzsidány vélemények

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 21.
Többször jártunk már itt. Az ételek finomak, és nagy adagok adnak. A kiszolgálás udvarias és gyors. Általában sokan vannak, de mindenki időben megkapja a rendelt ételt. Hangulatos az egész csárda. Két terme van, az egyikben külön családi, baráti összejöveteleket is szoktak tartani. A két terem vendégei nem zavarják egymást :-) A vadászterem falai telis tele vannak trófeákkal.

Rózsa TOP étteremértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két sikertelen Vas megyei próbálkozás (Velem és Cák) és az általuk okozott csalódás után tértünk be ide, hogy végre megebédeljünk. Kicsit megijedtem a sok parkoló autótól és sok vendégtől, félve, hogy sokat kell várnunk. De minden várakozásunkat felülmúlta, két (már igazán nem fiatal) pincér szolgálta ki a sok vendéget, mégsem vártunk sokat, sőt. .

Kieft TOP étteremértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Már egy ideje ki akartam próbálni a helyet, mert minden ismerősöm aki járt már ott, csak pozitívan nyilatkozott róla. Nekem nagy csalódás volt (és a nálam kevésbé kritikus feleségemnek is), valószínűleg nem is megyek oda többet. Lássuk: Éppen egy felhőszakadás első pillanataiban értünk oda, majd leültünk a teraszon.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kőszeg és Bük közötti úton járva találtuk a helyet. A parkoló dugig volt autókkal, ami jót selytetett. Nem is csalódtunk. Belépve kedvesen fogadtak, és hellyel kínáltak. Öt percen belül előttünk voltak a megrendelt italok, és a levesre sem kellett többet várnunk. Minden nagyon gyors és profi volt, látszott hogy régi motorosok a szakmában.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
Bükfürdőről kirándultunk Velem környékére párommal. Visszafele úton akadtunk rá erre a gyöngyszemre, egy nagyon hangulatos csárdára Horváthzsidányban, az út mellett. Nem voltunk éhesek, de úgy döntöttünk mégis eszünk valamit. Édességet választottunk, mely általában nem erőssége az éttermeknek. Nem úgy ennek a csárdának. Somlóit, geszeteny pürét fogyasztottunk.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 19.
Kisgyerekkel látogattam először ide. A pincérnő türelmesen, segítőkészen kivárta, amíg végigkérdezzük a fél étlapot, aztán hozta is az ételt öt percen belül. Olyan közvetlen és kedves volt, mintha sok éve törzsvendégek lennénk. Az étel mennyisége, minősége tökéletes volt, az étterem rendkívül hangulatos.

Legnépszerűbb csomagok Horvátzsidányban és környékén
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness és szauna törölköző használattal, bőrfiatalító peelinggel a szaunázáshoz, Wi- Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.10.31.
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.636 - 10.759,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.
Kulcsos Vendégház
Ôriszentpéter
4 nap/3 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.25. - 2021.07.05.
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
5 nap/4 éjszaka 14.310 - 27.360,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.31.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2021.01.02.
Napvirág Vendégház
Zsira
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2021.07.05.

Szállodák Horvátzsidány környékén
Caramell Premium Resort Horvátzsidány
Hotel Wolf Horvátzsidány
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Spirit Hotel Thermal Spa Horvátzsidány
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)

Margaréta Csárda, Étterem & Panzió HorvátzsidányX