Margaréta Csárda & Panzió Horvátzsidány

Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Margaréta Csárda & Panzió Horvátzsidány vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 21.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt. Az ételek finomak, és nagy adagok adnak. A kiszolgálás udvarias és gyors. Általában sokan vannak, de mindenki időben megkapja a rendelt ételt. Hangulatos az egész csárda. Két terme van, az egyikben külön családi, baráti összejöveteleket is szoktak tartani.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 22.a párjával járt itt
Két sikertelen Vas megyei próbálkozás (Velem és Cák) és az általuk okozott csalódás után tértünk be ide, hogy végre megebédeljünk. Kicsit megijedtem a sok parkoló autótól és sok vendégtől, félve, hogy sokat kell várnunk. De minden várakozásunkat felülmúlta, két (már igazán nem fiatal) pincér szolgálta ki a sok vendéget, mégsem vártunk sokat, sőt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. június 2.a párjával járt itt
Már egy ideje ki akartam próbálni a helyet, mert minden ismerősöm aki járt már ott, csak pozitívan nyilatkozott róla. Nekem nagy csalódás volt (és a nálam kevésbé kritikus feleségemnek is), valószínűleg nem is megyek oda többet. Lássuk: Éppen egy felhőszakadás első pillanataiban értünk oda, majd leültünk a teraszon.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 30.családjával járt itt
A Kőszeg és Bük közötti úton járva találtuk a helyet. A parkoló dugig volt autókkal, ami jót selytetett. Nem is csalódtunk. Belépve kedvesen fogadtak, és hellyel kínáltak. Öt percen belül előttünk voltak a megrendelt italok, és a levesre sem kellett többet várnunk. Minden nagyon gyors és profi volt, látszott hogy régi motorosok a szakmában.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 28.a párjával járt itt
Bükfürdőről kirándultunk Velem környékére párommal. Visszafele úton akadtunk rá erre a gyöngyszemre, egy nagyon hangulatos csárdára Horváthzsidányban, az út mellett. Nem voltunk éhesek, de úgy döntöttünk mégis eszünk valamit. Édességet választottunk, mely általában nem erőssége az éttermeknek. Nem úgy ennek a csárdának.
Kiváló 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Kisgyerekkel látogattam először ide. A pincérnő türelmesen, segítőkészen kivárta, amíg végigkérdezzük a fél étlapot, aztán hozta is az ételt öt percen belül. Olyan közvetlen és kedves volt, mintha sok éve törzsvendégek lennénk. Az étel mennyisége, minősége tökéletes volt, az étterem rendkívül hangulatos.