Hosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény

Hosszú Tányér gourmet-ház HosszúhetényHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény
Hosszú Tányér gourmet-ház HosszúhetényHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény
60 fotó

Hosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény bemutatkozása

A Hosszú Tányér egy igazi gyöngyszem, ami csupán 10 perc autótávolságra található Pécstől, így semmiképpen sem érdemes kihagyni, ha a környéken járunk. A közelség ellenére messze kerülünk itt a város zajától és élvezhetjük a csodálatos természeti környezetet.
Tovább olvasom >>

2 vendég értékelése alapján

Kiváló
Gyenge
Szörnyű
4Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2025.01.09-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya
69.798 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Hosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 370 városban járt márFelfedező - 2477 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26225 feltöltött kép
Kiváló 2022. december 22.egyedül járt itt
A beltér meghitt, a Hosszú Tányérban jó ízléssel teremtettek a tárgyi környezet útján is otthonosság-érzetet. A háttérben kellemes zene szól, ami sokat hozzátesz az össz-élményhez. A választék rövid, átgondolt, 11 tételből áll, melyek java, egész pontosan kettő kivételével valamennyi kéthavonta cserélődik.
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Hosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Egyéb
Még több kép (17 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 725 városban járt márFelfedező - 2323 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 45014 feltöltött kép
Kiváló 2022. október 10.barátokkal járt itt
A hosszúhetényi Hosszú Tányér Hosszú Franciskája örökre a szívembe lopta magát. És a gyomromba is. Hú, ez hogyan hangzik itt Szóval, ide készültünk, ez tervezett út volt, az étteremmel. azaz Franciskával, már kommunikálni kezdtem egy ideje, ekkor és ekkor érkeznénk, ennyien vagyunk, mi legyen nos, az étlap az változik, szóval, térjünk rá vissza az aktualitás hetén.
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Hosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étlap/itallapHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étlap/itallapHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étlap/itallapHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Külső kép
Még több kép (30 db) >>