Hosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény

Hosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény
Hosszú Tányér gourmet-ház HosszúhetényHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény
Hosszú Tányér gourmet-ház HosszúhetényHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény

Hosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény bemutatkozása

A Hosszú Tányér egy igazi gyöngyszem, ami csupán 10 perc autótávolságra található Pécstől, így semmiképpen sem érdemes kihagyni, ha a környéken járunk. A közelség ellenére messze kerülünk itt a város zajától és élvezhetjük a csodálatos természeti környezetet.

Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény vélemények

Kiváló 2022. december 22.egyedül járt itt
A beltér meghitt, a Hosszú Tányérban jó ízléssel teremtettek a tárgyi környezet útján is otthonosság-érzetet. A háttérben kellemes zene szól, ami sokat hozzátesz az össz-élményhez. A választék rövid, átgondolt, 11 tételből áll, melyek java, egész pontosan kettő kivételével valamennyi kéthavonta cserélődik.
Hosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Egyéb
2082
Kiváló 2022. október 10.barátokkal járt itt
A hosszúhetényi Hosszú Tányér Hosszú Franciskája örökre a szívembe lopta magát. És a gyomromba is. Hú, ez hogyan hangzik itt Szóval, ide készültünk, ez tervezett út volt, az étteremmel. azaz Franciskával, már kommunikálni kezdtem egy ideje, ekkor és ekkor érkeznénk, ennyien vagyunk, mi legyen nos, az étlap az változik, szóval, térjünk rá vissza az aktualitás hetén.
Hosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étel/italHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - EgyébHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étlap/itallapHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étlap/itallapHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Étlap/itallapHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - BelsőHosszú Tányér gourmet-ház Hosszúhetény - Külső kép