Az ételek minősége nagyon gyenge , a választék szegényes ,gyümölcs , zöldség alig . A reggelinél a kenyér penészes volt ! A szobában az ágy nyikorog , a matrac kényelmetlen. A törülköző olyan vékony hogy átlátszik .
Bár Budapesttől kicsit messze van , de megrérte. Udvarias személyzet , tiszta rendezett és legfőképp a szokásosnál nagyobb szoba várt ránk. A wellness csodálatos és hatalmas, mindenki megtalálja a kendvenc medencéjét. Az ételek minősége és változatossága kiváló, tarkítva különlegességekkel (...
A szálloda nagyon szép, barátságos, kedves személyzet. A szaba nagyon szép, csak az ágy egy kicsit magas és a matrac nagyon puha. A szoba kilátás az erkélyről az nem túl tökéletes a szálloda előtt lévő fáktól. A félpanziós ellátás nagyon finom, változatos és bőséges. A Wifivel csak az a...