Iluska Étterem Igal

7275 Igal, Rákóczi tér 30.

Iluska Étterem Igal a térképen

Szállások Igal városában
Wellness csomagok Igal városában

Iluska Étterem Igal vélemények

2020. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
Nagyon kedves volt Éva és József részéről, hogy ebbe a híres fürdővárosba szervezték meg a saját táborozásomat, immár ötödik alkalommal. Ilyenkor mindig ebben az étteremben ebédelünk, legalább háromszor. Nagyon ízletesek a pörköltjeik, bár néha azért más finom specialitást is választok én külön. Csak két napon hiányoztunk az ebédről, de főleg a búcsú napján.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
Tiszta, esztétikus,családias környezet, a fürdő felőli a teraszon és benn is lehet étkezni. Gyors a kiszolgálás,finomak, bőségesek az ételek,és az árak is elfogadhatóak, valamint gyermekbarát(etetőszék, gyerekmenük) a vendéglő. A tulajdonos, a személyzet is mosolygós,kedves és jó humorú. A férjem nagyon dicséri és ajánlja a birka-,marha-,vadpörkölteket.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszetős étlap, nagyon bő választék, de egy sima ebédért közel nyolcezret fizetni az húzós. Hozzá kell tennem, hogy nem tudtuk megenni a kétszemélyes tálat.A kiszolgálás nagyon kedves volt. Végre a burkolók is levonultak az uszoda területéről, így már kellemes a környezet.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
Nagyon kedves és figyelmes kiszolgálás. Finom ételek. A gyerekekre is gondoltak. Az igali fürdőn is jól éreztük magunkat, ehhez az Iluska étterem családias hangulata is hozzájárult.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 23.
Párommal elmentünk Balatoni lakhelyünkről az Igali gyógyfürdőbe 1 napot eltölteni. Az Iluska Étteremben ebédeltünk, mint tavalyelőtt, ugyanis akkor is meg voltunk elégedve az étellel és a kiszolgálással. Az étlapot nézegetve viszont felkaptam a fejemet.

jova TOP szállásértékelő
jova TOP egyébhely értékelő
2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
2017. júniusában 1 napra látogattunk Igalra a fürdőt felfedezni. Mivel korán reggel érkeztünk, igy a fürdő nyitására várni kellett, igy meglátogattuk az éppen még csak nyitáshoz készülődő éttermet. Érdeklődésünkre, hogy reggelit kaphatunk e, igen volt a válasz és máris asztalhoz ültettek és nyitás előtt is kiszolgáltak minket. Kellemes reggelivel indult a napunk.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Habár ritkán választom ezt az éttermet, ennek oka nem az, hogy rossz t6apasztalataim lennének, csakis az, hogy van közelebb a medencékhez jó étterem. A lángos minősége nem mindig azonos, de ha eltalálják, akkor nagyon finom. Az étterem, a terasz nagyon hangulatos, kellemes és kényelmes. Az üzlet elé álló tulaj vagy alkalmazott aki bevonzaná a vendégeket, az nem jön be szerintem.

Legnépszerűbb csomagok Igalon és környékén
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka: 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.02. - 2021.06.12.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal
2021.05.28. - 2021.07.01.
Mirabella Camping
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.600 - 10.350,- Ft/fő/éj között: önellátással, medence és játszótér használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 15.120 - 23.436,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.08.31.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 5.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázs kuponnal, nordic walking bothasználattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.15. - 2021.12.23.
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.29. - 2021.06.30.
Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.02.26.
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.02.26. - 2021.09.30.

Szállodák Igal környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Igal
Holiday Hotel Csopak Igal
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval

Iluska Étterem IgalX