4,3

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Iluska Étterem Igal vélemények

2020. július 13., csoporttal járt itt
Nagyon kedves volt Éva és József részéről, hogy ebbe a híres fürdővárosba szervezték meg a saját táborozásomat, immár ötödik alkalommal. Ilyenkor mindig ebben az étteremben ebédelünk, legalább háromszor. Nagyon ízletesek a pörköltjeik, bár néha azért más finom specialitást is választok én külön.
Kiváló 2019. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Tiszta, esztétikus,családias környezet, a fürdő felőli a teraszon és benn is lehet étkezni. Gyors a kiszolgálás,finomak, bőségesek az ételek,és az árak is elfogadhatóak, valamint gyermekbarát(etetőszék, gyerekmenük) a vendéglő. A tulajdonos, a személyzet is mosolygós,kedves és jó humorú. A férjem nagyon dicséri és ajánlja a birka-,marha-,vadpörkölteket.
Iluska Étterem Igal - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2018. június 22.barátokkal járt itt
Tetszetős étlap, nagyon bő választék, de egy sima ebédért közel nyolcezret fizetni az húzós. Hozzá kell tennem, hogy nem tudtuk megenni a kétszemélyes tálat. A kiszolgálás nagyon kedves volt. Végre a burkolók is levonultak az uszoda területéről, így már kellemes a környezet. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kiváló 2017. július 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves és figyelmes kiszolgálás. Finom ételek. A gyerekekre is gondoltak. Az igali fürdőn is jól éreztük magunkat, ehhez az Iluska étterem családias hangulata is hozzájárult.
2017. június 23.a párjával járt itt
Párommal elmentünk Balatoni lakhelyünkről az Igali gyógyfürdőbe 1 napot eltölteni. Az Iluska Étteremben ebédeltünk, mint tavalyelőtt, ugyanis akkor is meg voltunk elégedve az étellel és a kiszolgálással. Az étlapot nézegetve viszont felkaptam a fejemet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 14.barátokkal járt itt
2017. júniusában 1 napra látogattunk Igalra a fürdőt felfedezni. Mivel korán reggel érkeztünk, igy a fürdő nyitására várni kellett, igy meglátogattuk az éppen még csak nyitáshoz készülődő éttermet. Érdeklődésünkre, hogy reggelit kaphatunk e, igen volt a válasz és máris asztalhoz ültettek és nyitás előtt is kiszolgáltak minket.
2016. október 26.a párjával járt itt
Habár ritkán választom ezt az éttermet, ennek oka nem az, hogy rossz t6apasztalataim lennének, csakis az, hogy van közelebb a medencékhez jó étterem. A lángos minősége nem mindig azonos, de ha eltalálják, akkor nagyon finom. Az étterem, a terasz nagyon hangulatos, kellemes és kényelmes.