Termál Panzió Igal

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Termál Panzió Igal vélemények

Gyenge 2016. június 5.barátokkal járt itt
Igal egy felfedezetlen gyöngyszem. Isteni fürdő, remek szolgáltatások, bár látszik, hogy többet gondolnak magukról, mint a helyi érték. Fogjuk a felkapottságra. Ugyanez vonatkozik a panzióra. Egy lyukat szobának neveznek. A személyzetről nem lehet tudni, hogy ki-ki. Az éttermi kiszolgálás és választék katasztrófális.
Kiváló 2016. május 25.a párjával járt itt
Igal az egyik legjobb gyógyfürdő, de ha nincs autód csak egy autőbusz járat van reggel és délután egy vissza. Ezért két éjszakára igénybevettük a panziót. Lényegében a szállóról nincs sok mondanivaló, mert a fürdő a lényege. Kellemes a jakuzzijuk, amiben gyógyviz volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. április 2.a párjával járt itt
Most jártunk először Igalon! A Hotel személyzete kedves, figyelmes készséges. A szoba (112) kicsi volt de tökéletesen megfelelt a funkciójának. Tisztaság mindenütt! A TV kicsi és magasan van, de mi nem nagyon néztük. wifi elérhető. A reggeli választékos friss pékárú friss zöldségekkel teli svédasztalos, a vacsora menü választásos volt!
Termál Panzió Igal - Külső képTermál Panzió Igal - SzobákTermál Panzió Igal - Vendéglátás
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
2016. január 10.a párjával járt itt
A Hotel címe rosszul van megadva köröztünk mire megtaláltuk Rákóczi tér 28 van megadva itt egy magánház található. kicsit idegesek lettünk mikor megláttuk és zárva is volt de semmi esetre sem hasonlított Hotelra. Telefonáltunk és így megtaláltuk a Hotelt. Kedves a személyzet kedves figyelmes.
Termál Panzió Igal - Külső képTermál Panzió Igal - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. december 29.a párjával járt itt
A panzióban tisztaság, karácsonyi hangulat fogadott. A szobánk tiszta, a berendezése kényelmes volt. A személyzet kedves, udvarias és segítőkész. Az ellátás jó,Ízletes, nagyon gazdag választék volt a reggelinél és vacsoránál is. A wellnesz részleget kérésünkre rövid időn belül beüzemelték.
Szörnyű 2015. december 16.a párjával járt itt
Látszik ,hogy idősekhez szokott a szálloda, és az egész település. Este hét után ha nem vagy álmos, vagy a párod nem vevő a közeledésedre, a rossz szemeddel nem akarod a miniatűr ITT tévét nézni, akkor meg fog ölni az unalom! ! Ha a pincért megkérdezed nyolckor, hogy meddig van nyitva a büfé és azt a választ kapod ,hogy "amig eee végzek", na akkor tedd fel a kérdést magadnak, minek jöttem ide?
Átlagos 2015. október 28.a párjával járt itt
Október 23-ás hosszú hétvégén voltunk a párommal. A szoba kicsi helyes kategória, de tiszta és ez a lényeg! A személyzet nagyon segítőkész! Nem vittünk magunkkal 1 papírt, ami miatt nagyon sokat telefonálgattak, és végül megoldották a problémát! Nem győzöm elégszer megköszönni! Az ételek finomak voltak és bőséges volt a kínálat.
Kiváló 2015. október 20.a párjával járt itt
Augusztus utolsó hétvégéjén voltunk 3 napot szuper volt.
A szállás tiszta, bár a szoba kicsi volt de amire kellett alvára megfelelt. A hütőszekrény nagyon hiányzott mert óriási volt a hőség de a fürdő mindent pótolt. A személyzet udvarias, segítőkész.
Az ételek ízletesek, bőségesek voltak. máskor is szívesen jövünk vissza.
Gyenge 2015. október 19.a párjával járt itt
A hotelt (ami inkább panzió) nagyon nehezen lehetett megtalálni, a GPS sem ismerte, kérdezősködni kellett a helyiektől. A szoba sajnos nagyon kicsi és kényelmetlen volt, ami elrontotta számunkra az egész élményt. A szobában egy dupla ágy is épp csak elfért volna, de valamiért beerőltettek egy harmadikat is (nem miattunk, hiszen mi csak 2-en voltunk).
Gyenge 2015. október 13.a párjával járt itt
Nagy csalódás volt az igali üdülés, párommal két éjszakát voltunk a hotelnak nevezett házban,ahol mini szobát kaptunk a legkisebbet. a többi szoba balkonos,teraszos a mienkben mozdulni nem lehetett csak lefeküdni. A fürdőben másnap már nem volt vécépapír,fürdőhely lévén a vizes holmikat nem lehetett megszárítani,nem volt hol.