Bagolyvár Étterem Inárcs

3,8
a 4 inárcsi étterem közül
étterem, bár, szálláshely étterme, vendéglő
Bagolyvár Étterem Inárcs

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Bagolyvár Étterem Inárcs vélemények

Kiváló 2014. február 14.gyerekekkel járt itt
Átutazóban voltunk, megálltunk ebédelni a családdal. Csak pozitívumokat tudunk írni, mert mind a kiszolgálás, mind az ételek mennyisége és minősége, tálalása kiváló volt. Gyors a kiszolgálás és előzékeny a pincér. A környezet magával ragadó a sok növénytől és a halaktól. Az árak nem voltak olcsóak, de pozitívan és jóllakottan távoztunk. Még biztos visszatérünk.
Kiváló 2013. december 3.a párjával járt itt
November végén jártam itt feleségemmel. Nagyon jól éreztük magunkat ezalatt a 3 nap alatt. Gyönyörű növények fogadtak minket mindenütt - különlegességek! A nyugalom szigete! A wellness nagyon jó, hiányoltam a szoláriumot. Remélem ha legközelebb megyünk már lesz. Mert biztos megyünk megint. A vacsoráról csak annyit, hogy mindig degeszre ettünk magunkat.
Kiváló 2013. július 10.családjával járt itt
Igazi családias hely, és tökéletes választás egy esküvő, vagy egyéb rendezvény számára is. A konyha és a kiszolgálás remek, a szoba szép tiszta, kényelmes, a park pedig ( kis tóval, rajta átívelő híddal, hattyúkkal, mellette napozóágyakkal) kimondottan kellemes, barátságos.
2013. április 23. járt itt
Tavaly decemberben jártam náluk igen jól éreztük magunkat,nagyon aranyos beszélő szivárvány papagáj fogadja az érkezőket nagyon különleges. A parkja nem a legnagyobb de szépen gondozott. Az étterem fantasztikus,(a szakácsot hazavittem volna) Nagyon jó a wellness részleg ,és egyben fantasztikus télikertként üzemel. Bármikor vissza mennék jó volt!
Bagolyvár Étterem Inárcs a térképen
2365 InárcsHonvéd u. 73.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csocsó • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo