Krizso5

Krizso5 adatlapja

Regisztráció2014.02.14
Utoljára itt2014.06.25

Szörnyű 2014. április 26.a párjával járt itt
Neten találtunk rá, telefonon érdeklődtünk és lehet Szép kártyával fizetni, ez pozitívum volt. Az árak alapján arra gondoltunk, hogy egy hangulatos kis vendéglőbe érkezünk, de ez nem az, inkább kocsmafeeling fogadott vendég nélkül - délben. A párom halászlevet evett, én pacalpörköltet. A páromnak ízlett, nekem abszolút nem.
Kiváló 2014. április 26.a párjával járt itt
Hangulatos étteremrész, finom ételek, udvarias kiszolgálás, mindez aranyáron. Természetesen ez a négy csillagnak megfelelő. Aki romantikus vacsorára vágyik, itt megkaphatja, mert a környezet gyönyörű. Hatalmas bútorok, igazi kastélyi színvilág és világítás jellemzi. A választék megfelelő, de elég borsos árfekvésben.
Kiváló 2014. február 14.családjával járt itt
Születésnapot tartottunk az étteremben egy kisebb társasággal. Nagyon tetszett az étterem dizájnja a teknősökkel és halakkal. Szépek a növények. Az ételek nagyon finomak és kiadósak (meglepetésként nyeles serpenyőben tálalták, ami tele volt). Enyhe negatívum, hogy egy órás ülés után már nem kényelmes a pad és nem lehet kinyújtani a lábat.