Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel InárcsBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel InárcsBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

Kiváló 2015. december 21.barátokkal járt itt
A szobáink modern stílusban voltak berendezve, ami nagyon tetszett. A személyzet fantasztikusan barátságos és segítőkész. Remek ételeket ettünk, vacsora után finom forralt borral kedveskedtek nekünk. Nagyon tetszett a reggelinél a helyben készült pékáru, viszont hiányoltuk a kenyérpirítót.
Kiváló 2015. december 17.a párjával járt itt
Röviden :nem szeretünk egy szállodába több alkalommal menni ide sokszor vissza fogunk térni !!!
A Bodrogi művész úr és családjának kúriája és berendezése igen
bensőségessé tette ittlétünket.
Az ételek minősége és a kiszolgálás tökéletes.
A hotel parkja és környezete imponáló.
Szóval még megyünk.
Kiváló 2015. október 27.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek, aki csendre, nyugalomra vágyik egy nagyon kellemes, igényes környezetben, csak ajánlani tudom. A személyzet igazi "vendégmarasztaló" viselkedése, kedvessége, segítőkészsége nagyon jól esett. A wellness telt ház esetén egy picit zsúfolt. Jó lenne több pihenőhely és jól esett volna pár fokkal melegebb víz Jó volt a lovasbemutató és rengeteg a gomba.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - KörnyékBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Környék
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Minden tökéletes volt. A szálloda méretéhez és a kihasználtsághoz igazított választék az étkezésnél remek volt. Nagyon jó ötlet a félpénzes vasárnap, remélem lesz még ilyen akció. A welness tetszett, bár kicsit lehetne melegebb a víz. Külön elismerést érdemel, hogy 2 órával korábbi érkezésünk nem jelentett problémát és szinte azonnal elfoglalhatuk a szobát.
Kiváló 2015. október 7.családjával járt itt
Évekkel ezelőtt jártam itt a családommal, csendre és nyugalomra vágytunk. Minden elképzelésemen túl tett, modern és kényelmes szállás, kellemes környezet, és családias hangulat fogadott. Gyönyörű hely, csak dicsérni tudom. Ebben az évben amikor párommal csendre és nyugalomra vágytunk, kérdés nem fért hozzá, hogy Inárcson van a helyünk. Ajánlani tudom mindenkinek.
Gyenge 2015. október 5.barátokkal járt itt
Sajnos, nagyon elrontotta az ott tartózkodásunkat az, hogy a wellness részleg egyetlen medencéjében a víz hideg volt. Nem számítottunk rá, hogy fázunk, és ezért nem tudunk ott tölteni 2-3 órát (wellness szálló) így programot sem csináltunk, viszont gyalogosan meg semmit nem érünk el a szálloda elhelyezkedése miatt.
Kiváló 2015. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Nyugdíjasok vagyunk, és a 11 éves unokámmal töltöttünk el néhány napot a Bodrogi Kúriában. Nem gondoltuk, hogy Pesttől néhány kilométerre ilyen kellemes környezetben is lehet szép pihenő helyet találni. Szó szerint mondva: "pihenő hely" ez jellemző rá. Nem vágytunk más hová elmenni, mert itt minden a kényelmünkre, a kikapcsolódásra lett kialakítva.
Átlagos 2015. március 26.a párjával járt itt
Egy wellness szállodának (is) az a legjobb reklám ha még évekkel később is beszél róla a család hogy milyen szuper hely volt, és mellesleg ajánlgatja az ismerőseinek is a helyet. Na ez a szálloda nem ilyen volt. Nem is értem hogy merik wellness szállodának nevezni magukat, az egyetlen medencéjük hideg, nem lehet sok időt benne tölteni ha az ember nem akar egy jó kis megfázást összeszedni, főként ha előszezonban üdül.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Külső kép
2015. március 18.családjával járt itt
A szálloda decens, stílusos. A wellness részleg a képeken láthatóhoz képes viszonylag kicsi, a külső medence is az. A szaunákban pár fő fér el. Hétfőn nyitáskor - 9 órakor - a szauna még nem volt felfűtve, 10-ig az élmény elemeket sem kapcsolták be. A padlón lévő vizet szerintünk nem a medencébe kellene visszatolni.
Kiváló 2015. február 18.a párjával járt itt
Udvarias volt a kiszolgálás , mindenki nagyon figyelmes volt velünk ! Nagyon jót sétáltunk a Bodrogi birtokon . Séta közben láttunk nyuszit és egy cseppes sem bántuk , hogy tele voltunk bogánccsal , szegény személyzet örömére . felséges volt az ételek minősége és bőséges a választék.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs a térképen
2365 InárcsBodrogi major 1.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár