Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel InárcsBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel InárcsBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

2055
Kiváló 2022. november 14.a párjával járt itt
Megnéztem az értékelésemet és nagyon szokatlannak találtam. Külön-külön mindenre négyest adtam, mert jó volt minden, tényleg, összességében meg kiválót. valahogy semmi sem volt itt hibátlan, de az egész végeredményben mindenestől abszolút megüti a kiváló mértéket.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - SzobákBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - SzobákBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Medence/kertBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Medence/kertBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Medence/kertBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Medence/kertBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - WellnessBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - FürdőszobaBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - FürdőszobaBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - FürdőszobaBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - SzobákBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Külső képBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Szórakozás/SportBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - SzobákBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - SzobákBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Külső kép
Átlagos 2014. május 1.a párjával járt itt
Ami tetszett: a szálloda épülete, parkolója és belső terei tiszták szépek. A hozzátartozó park rendezett és szép. Ami nem tetszett:nem tudom milyen szempontok szerint adják a 4 csillagot, de tudok viszonyítani más ilyen szállodához. Sem a szobák mérete, sem az étel választéka ennek nem felelt meg .
Kiváló 2013. június 2.a párjával járt itt
Tavaly, egy fotó alapján kedvet kaptunk, hogy megnézzük a Bodrogi Kúriát. Szombaton elindultunk, hogy felfedezzük. A környezet magáért beszélt: erdő közepén egy gyönyörű épület, a bejáratnál egy mini állatkerttel. A mellette lévő területen egy mesterséges tó lett kialakítva egy kis szigettel, ahol esküvőket tartanak.
Kiváló 2013. május 6.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat ünnepeltük Önöknél. Csodálatos környezetben, nyugalomban, meghitten ünnepeltük egymást. Jól esett a személyzet minderre kiterjedő figyelme, segítő készsége. A szoba, melyben megszálltunk ízléses, kényelmes volt, újra királynőnek érezhettem magam ezen a pár napon.
Kiváló 2013. április 28.családjával járt itt
Szuper 2 napos pihentető hétvégét töltöttem el a Bodrogi Kúriában családommal. A hely csodaszép, egy szép fenyves közepén található. Kedves személyzeti fogadtatás után, szépen és jól felszerelt szobát foglalhattunk el. Családias hangulatú a szálloda, nincs tömegnyomor, tökéletes hely a feltöltődésre.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő
Kiváló 2013. április 23.kollégákkal járt itt
Egy tanári továbbképzés helyszíne volt ez a gyönyörű helyszín.
a konferencia teremtől elkezdve egészen a wellness részlegig, minden nagyon igényesen volt kialakítva, a személyzet is nagyon figyelmes volt, azon voltak, hogy a vendégek nagyon jól érezzék magukat. Az itt készült ételeket csak ajánlani lehet, hozzátéve, érdemes svédasztalos menüt választani.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Voltam Náluk és nagyon jól éreztük magunkat.Ajánlom mindenkinek
Szép sétát lehet tenni,mert gyönyörű a parkja mi tavasszal voltunk de nyáron még szebb lehet.Az ellátás nagyon jó volt,a wellness részleg remek igaz az áraik szerintem elég drágák.
Bármikor vissza mennék !!! Le is rajzoltam az épületet !
Kiváló 2022. szeptember 4.a párjával járt itt
Vasárnap érkeztünk a Bodrogi kúriába, gyors bejelentkezés után már el is foglalhattuk a szobánkat. Egy nagyon kellemes hangulatú szobácskát kaptunk, elégedettek voltunk. Ezután elindultunk felfedezni a wellness részleget és jó idő révén kint kezdtünk. Én nagyon élveztem az ottani jakuzzit, nagyon hangulatos volt a fák alatt, jó időben, csendben ejtőzni.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Egyéb
2018. június 25.egyedül járt itt
Hirtelen ötlettől vezérelve döntöttem úgy,hogy egy éjszakára kipróbálom a helyett. Több éve ugyanott szoktunk a párommal megszállni és pihenni,és mivel ő nehezen változtat gondoltam kipróbálom a helyett mielőtt együtt megyünk. Minden rendben volt a szobák szépek,tiszták,a wellness rész is nagyon kellemes.
Kiváló 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Egy csodálatos Karácsonyt töltöttünk a Bodrogi Kúriában, nagyszülők, gyerekek, unokák. Családias környezet, kedves segítőkész személyzet, tisztaság és nagyon finom ételek fogadtak bennünket. Ha lehetőségünk lesz rá valószínűleg többször is visszatérünk még ide.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs a térképen
2365 InárcsBodrogi major 1.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár