Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel InárcsBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel InárcsBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

2076
Kiváló 2022. november 14.a párjával járt itt
Megnéztem az értékelésemet és nagyon szokatlannak találtam. Külön-külön mindenre négyest adtam, mert jó volt minden, tényleg, összességében meg kiválót. valahogy semmi sem volt itt hibátlan, de az egész végeredményben mindenestől abszolút megüti a kiváló mértéket.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - SzobákBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - SzobákBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Medence/kertBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Medence/kertBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Medence/kertBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Medence/kertBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - WellnessBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - FürdőszobaBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - FürdőszobaBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - FürdőszobaBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - SzobákBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Külső képBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Szórakozás/SportBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - BelsőBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - SzobákBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - SzobákBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Külső kép
Kiváló 2022. október 26.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat csak ajánlani tudom mindenkinek itt igazán pihenésre vágyóknak való,hangulatos ellátás is tökéletes,gyönyörű környezetben
Kiváló 2022. szeptember 6.a párjával járt itt
A Bodrogi Kúria különleges elhelyezkedését emelném ki először: a szállodát egy kis park öleli körbe, ahol kellemes sétákat tehetünk bármely évszakban. A szobák kényelmesek, a személyzet nagyon kedves, a légkör családias. Az ételek különlegesek, nem a megszokott, sablonos választékkal várják a vendégeket. A wellness részleg tökéletes! Imádtuk!
Kiváló 2022. szeptember 4.a párjával járt itt
Vasárnap érkeztünk a Bodrogi kúriába, gyors bejelentkezés után már el is foglalhattuk a szobánkat. Egy nagyon kellemes hangulatú szobácskát kaptunk, elégedettek voltunk. Ezután elindultunk felfedezni a wellness részleget és jó idő révén kint kezdtünk. Én nagyon élveztem az ottani jakuzzit, nagyon hangulatos volt a fák alatt, jó időben, csendben ejtőzni.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - EgyébBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Remek napok Inárcson, a Bodrogi kúriában. Kellemes, igényes, szép , kulturált környezetben levő szállás,elismerésre méltó nagy parkkal. Gyönyörű környezet , segítőkész ,kedves személyzet, udvarias emberek. Az ellátás étkeztetés változatos, minden igényt kielégítő, a wellnes és a szálloda maximális hygéniája elismerésre méltó.
Kiváló 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
2022. Júliusában jártunk férjemmel a hotelben. A környezet nagyon szép, és rendben tartott. A Hotel egyedi stílusa bútorzata nagyon tetszett. Mindenütt festmények és képek a falon, ami szintén tetszett, és sok élményt adott. A személyzet kedves, az ellátás kitűnő. A szobánk kényelmes, és patyolat tiszta volt!
Átlagos 2022. augusztus 22.barátokkal járt itt
Társasággal érkeztünk. Barátaink már sok felé jártak a világon, de valahogy a wellness náluk kimaradt. Először és elmondásuk szerint utoljára jártak ilyen helyen. Első sokk akkor érte őket, mikor a szobájuk plafonjából csöpögni kezdett a víz. Reklamálás után ugyan kaptak másik szobát, ott viszont a kártya volt hibás, ami az ajtót nyitotta.
Átlagos 2022. augusztus 18.a párjával járt itt
Párom születésnapjára érkeztünk! Amit külön kértem, bekészítés, virág torta rendben volt! Azt pontosan megkaptuk! Sőt az éttermi kollégák külön asztaldísszel kedveskedtek! Talpmasszázst szerettünk volna igénybe venni, de az időpontra érkezvén kiderült, másnak is kiadták a helyet. Igaz, fájdalomdíjként, cserébe egy doboz finom csokoládét kaptunk!
2022. július 14.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, a berendezés, az étterem gyönyörű.
Az ételek nagyon finomak voltak. A személyzet minden tagja barátságos.
A mi szobánkban nem működött a tv, pedig szóltunk az első napon.
A wellnessben a medencék vize rendkívül hideg, 32 fokosnak van kiírva,
de a valóságban szerintem jó ha van 26-27 fokos. A kinti pezsgőfürdőben
melegedtünk fel egy kicsit.
2022. április 19.gyerekekkel járt itt
A szemelyzet fantasztikusan kedves, az etelek nagyon finomak, a hely csendes es nagyon pihenteto. Nagyon nagy a tisztasag, szep a kornyezet. Ami aprobb javitanivalok, az etkezeseknel pici asztalt kaptunk, nem fertunk el, a pincerek nem vittek el az ures tanyerokat, masik asztalra kellett pakolnunk a maradekot, hogy elferjunk.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs a térképen
2365 InárcsBodrogi major 1.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár