Szikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény
5100 Jászberény, Rákóczi út 40.

Szikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény a térképen

Szállások Jászberény városában
Wellness csomagok Jászberény városában

Szikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény vélemények

2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
A hónap festményének bemutatása után kóstoltam meg az ehhez ajánlott vacsorát. Nagyon finom volt a göngyölt csirkemell, a rizsköret a sült répával és zöldbabbal. A desszert pedig egy csodafinom krém volt. Másnap egy menüt ebédeltem : májgombóc levest, amiben igazi májgombócok voltam és nagyon jóízű volt. A sült csirkecomb a petrezselymes krumplival és káposztasalátával szintén.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Terveztünk itt egy ebédet, kicsit tartottam a galéria jellege miatt, hátha flancos lesz a kínálat. De nem, nagyon is egyszerű volt, talán épp ezért nem is volt könnyű a választás. Ennek ellenére egész jól eltaláltuk, az ételek nem voltak rosszak. De olyan "hejdejótettem" érzése se támadt az embernek tőle. Ehető mennyiségben kerültek az asztalra, nem az elcsomagoláshoz porciózó étterem.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8.
Rokonoknál jártunk Jászberényben, akik elvittek az étterembe bennünket. Ők sem jártak még ott, de gondolták, kipróbálják velünk. Kár volt. Gyalázatosan gyenge minőségű ételeket kaptunk, a kiszolgálás pedig színvonalon aluli volt. Nem értem, miért kell amatőr, tanuló szintű kiszolgálót alkalmazni egy ilyen "flancosnak tűnő" étteremben.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 1.
A Szikrát megnyitásakor sűrűn látogattuk, imádtunk oda járni, a szülinapi partymat is ott tartottuk 3 éve, mert gyönyörű a hely, akkoriban kedves és gyors volt a kiszolgálás, isteni finom ételeket készítettek. Aztán sajnos elment a szakács és az étterem színvonala zuhanó repülést vett.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Harmadjára vacsoráztunk a férjemmel ebben az étteremben az elmúlt fél év alatt (nem ismerünk sajnos más éttermet Jászberényben, mivel átutazóban szoktunk itt járni). Szépen felújított épület, de a flancos külső rút belsőt takar. Az étel választék unalmas, az ételek minősége átlagos, inkább mondanám ízetlennek. Pld.

Legnépszerűbb csomagok Jászberényben és környékén
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.800 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2021.11.26.
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2021.01.31.
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.06.01.
Agria Vintage Apartman
2020.06.01. - 2021.06.01.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 23.796,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2018.12.04. - 2020.12.22.

Szállodák Jászberény környékén
Hotel Villa Völgy Jászberény
Kastélyhotel Sasvár Jászberény
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)
Nádas tóparti nyár (min. 2 éj)

Szikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház JászberényX