Remek ételek. Gyors és kedves kiszolgálás. Kaposvári vendégként tértünk vissza. A Helikon Napokon már bizonyítottak. Ha legközelebb erre járunk ismét bemegyünk.
Midig nagyon kedves a személyzet,az ügyfélszolgálat kifogástalan nagyon kedvesek,szinte felhőtlen 3 napot töltöttünk,önöknél.2026 június 18-án a vacsoránál az 524-es asztalnál foglaltunk helyet.Az asztalokat felügyelő hölgy a szomszéd asztalnál kedvesen felvette az ital rendelést,és minket...
Nem először jártumk ott.Alapvetően nagyszerű hely!De! Már a folalásnál nem tetszett,hogy meg kellett adni a kártya számomat.Igaz nem kértek előleget,de én azt jobbnak tartom.A megérkezésnél már rendezni kellett a számlát.Ezt is lenyeltem.A gondot az jelentette,hogy kértük a számla megbontását...