Gecco Étterem Kaposvár

2021.10.31-ig
Club Tihany Hotel
Kérd ajánlatunkat!

Gecco Étterem Kaposvár vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. június 1.gyerekekkel járt itt
Ajánlották a helyet. Hangulatos, de belépve megcsapott a fáradt, sokat használt olaj illata, szaga, ez elszomorított, itt nálam szinte mér vége egy helynek. Az étlap Mexikói, nem igazán ismerem az ételeket, de a pincérek nagyon kedvesek, segítőkészen elmagyarázták, le, rábeszéltek:-) Átlagos időt kellett várni az ételekre.
3Ételek / Italok
3Ár / érték arány
Kiváló 2016. október 24.családjával járt itt
Nem tudom, hogy a mexikói gasztronómiának, vagy az étterem szakácsának (vagy mindkettőnek :) köszönhető, de az ételek isteni finomak voltak!
Ha legközelebb Kaposváron járunk, biztos, hogy ismét felkeressük és itt étkezünk! (Sajnos a lakóhelyünktől távol van:()
A mosdó helyiségek picit szűkösek, és talán egy kis felújítást elbírna, hogy az étterem magas színvonalát elérje, de tiszta és felszerelt.
Kiváló 2016. október 4.a párjával járt itt
Kaposváron eltöltött hétvégénken az ittjártam értékelése alapján választottuk ki ezt az éttermet. Ebéd és vacsora idő között érkeztünk, igy kevesen voltak a helyiségben. Néhányan az ut mellett kialakított asztaloknál foglatak helyet. Mi beültünk a kemence mellé, ami most még a kellemes idő miatt nem üzemelt.
Kiváló 2016. január 17.a párjával járt itt
Szuper az étterem. Segítőkész személyzet,gyors kiszolgálás,remek ételek!
Korán érkeztünk,és csak pár asztal volt foglalt,de fél óra múlva már szinte telt ház volt. Felhívta a felszolgáló hölgy az adagok nagyságáról amit megfogadtunk,mert a kis adag is nehezen csúszott le. Ha ismét a városban járok,akkor mindenféleképpen ismét ellátogatok az étterembe.
Minden ismerősnek ajánlani fogom!
4Hangulat
Kiváló 2015. június 13.gyerekekkel járt itt
Szerintem a legízletesebb étel, amit valaha ettünk. Bejártam jó néhány országot és éttermet, de ilyen finomat csak ritkán sikerült kifognom. A pincérek is nyugat európai szintű gyors, precíz és odafigyelő kiszolgálást nyújtottak és sokat segítettek a kiválasztásban, hiszen számomra is ismeretlen tálakról van szó.
Kiváló 2015. március 8.a párjával járt itt
Maga az étterem rendkívül hangulatos,a kiszolgálás remek,gyors.Az étel kiváló,ötletes,ízletes.Összességében csak ajánlani tudom
Itt fényképeztem:
Gecco Étterem Kaposvár - Étel/italGecco Étterem Kaposvár - Étel/ital
Kiváló 2015. február 21.családjával járt itt
Hangulatos hely,figyelmes felszolgalok,gerjeszto etlap,maximalisan jo etelek. Ne hagyd ki!
Itt fényképeztem:
Gecco Étterem Kaposvár - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 31.barátokkal járt itt
Isteni az étel, és remek hangulata van a helynek. Nem drága, mégis egy embernek is sok még a "kicsi" adag is. Nincs még egy ilyen különleges ételeket felsorakoztató étterem a városban. A kedvenc helyünk lett, a legelső alkalomtól kezdve. A kiszolgálás is jó, a a személyzet mosolygós, barátságos.
Kiváló 2014. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Vacsorázni sok helyen lehet. Szépen és finoman elkészített ételeket is sok helyen lehet fogyasztani. A Gecconak viszont van egy olyan kínálata, ami sehol máshol nincs a városban, de még a környéken sem. Ha valaki ínyencet akar enni, és nem átlagosat,akkor azt ezen a helyen megtalálja. A mexicoi ízektől a steak húsokig.
Kiváló 2014. március 12.a párjával járt itt
Tényleg az egyik legjobb étterem Kaposváron, többször voltunk már itt a párommal, és ha tehetjük ezután is visszatérünk. A mexikói hangulat is megvan, annyi hibája van, hogy szűkös a hely. Ha sokan vannak az étteremben, akkor itt nem lehet "romantikázni", de még csak egy jót beszélgetni se a jó ételek mellett, mert jó ételek vannak:)) A szomszédok hallják egymást, és ez számomra zavaró.
3Hangulat
13 értékelés / 2 oldalon
Gecco Étterem Kaposvár a térképen
7400 KaposvárBajcsy-Zsilinszky Endre u. 54.
06 82 312 993
Szolgáltatások