Gecco Étterem Kaposvár

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Gecco Étterem Kaposvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 12.a párjával járt itt
Tényleg az egyik legjobb étterem Kaposváron, többször voltunk már itt a párommal, és ha tehetjük ezután is visszatérünk. A mexikói hangulat is megvan, annyi hibája van, hogy szűkös a hely. Ha sokan vannak az étteremben, akkor itt nem lehet "romantikázni", de még csak egy jót beszélgetni se a jó ételek mellett, mert jó ételek vannak:)) A szomszédok hallják egymást, és ez számomra zavaró.
Kiváló 2016. október 24.családjával járt itt
Nem tudom, hogy a mexikói gasztronómiának, vagy az étterem szakácsának (vagy mindkettőnek :) köszönhető, de az ételek isteni finomak voltak!
Ha legközelebb Kaposváron járunk, biztos, hogy ismét felkeressük és itt étkezünk! (Sajnos a lakóhelyünktől távol van:()
A mosdó helyiségek picit szűkösek, és talán egy kis felújítást elbírna, hogy az étterem magas színvonalát elérje, de tiszta és felszerelt.
Kiváló 2015. június 13.gyerekekkel járt itt
Szerintem a legízletesebb étel, amit valaha ettünk. Bejártam jó néhány országot és éttermet, de ilyen finomat csak ritkán sikerült kifognom. A pincérek is nyugat európai szintű gyors, precíz és odafigyelő kiszolgálást nyújtottak és sokat segítettek a kiválasztásban, hiszen számomra is ismeretlen tálakról van szó.
Kiváló 2013. szeptember 23.barátokkal járt itt
Amikor először jártam itt, nagyobb társasággal voltam és már akkor megtetszett a hely szelleme a Mexikói hangulat. Az ételek egytől egyik "izgalmasan" vannak az étlapon, amivel felcsigázták a fantáziámat. Hát még a látvánnyal és az ízzel! Azóta rendszeres látogatója vagyok az étteremnek, hol párommal, hol barátnőimmel vacsorázunk itt.
Szörnyű 2023. június 3.gyerekekkel járt itt
3 tányért kértünk, ebből 2 steak volt. Médiumot kértünk. Nagyon nem az lett! Számomra ehetetlen lett a túl sütött hús. A pincérünk maximálisan korrekt volt, mindent megtett hogy kárpótloljon minket. Előtte le a kalappal! !
Régóta jártunk oda, finom volt mindig. Hatalmasat csalódtam. Ha egy szakács nem tud megsütni egy médium steak-t az ne legyen ott szakács!
Kiváló 2022. május 8.családjával járt itt
A hely nagyon kis hangulatos, a kiszolgálás kulon tetszett. A két felszolgáló srác nagyon udvarias és közvetlen volt.

Az étel: finom, és hatalmas
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. június 1.gyerekekkel járt itt
Ajánlották a helyet. Hangulatos, de belépve megcsapott a fáradt, sokat használt olaj illata, szaga, ez elszomorított, itt nálam szinte mér vége egy helynek. Az étlap Mexikói, nem igazán ismerem az ételeket, de a pincérek nagyon kedvesek, segítőkészen elmagyarázták, le, rábeszéltek:-) Átlagos időt kellett várni az ételekre.
Kiváló 2016. október 4.a párjával járt itt
Kaposváron eltöltött hétvégénken az ittjártam értékelése alapján választottuk ki ezt az éttermet. Ebéd és vacsora idő között érkeztünk, igy kevesen voltak a helyiségben. Néhányan az ut mellett kialakított asztaloknál foglatak helyet. Mi beültünk a kemence mellé, ami most még a kellemes idő miatt nem üzemelt.
Kiváló 2016. január 17.a párjával járt itt
Szuper az étterem. Segítőkész személyzet,gyors kiszolgálás,remek ételek!
Korán érkeztünk,és csak pár asztal volt foglalt,de fél óra múlva már szinte telt ház volt. Felhívta a felszolgáló hölgy az adagok nagyságáról amit megfogadtunk,mert a kis adag is nehezen csúszott le. Ha ismét a városban járok,akkor mindenféleképpen ismét ellátogatok az étterembe.
Minden ismerősnek ajánlani fogom!
Kiváló 2015. március 8.a párjával járt itt
Maga az étterem rendkívül hangulatos,a kiszolgálás remek,gyors.Az étel kiváló,ötletes,ízletes.Összességében csak ajánlani tudom
Gecco Étterem Kaposvár - Étel/italGecco Étterem Kaposvár - Étel/ital
Gecco Étterem Kaposvár a térképen
7400 KaposvárBajcsy-Zsilinszky Endre u. 54.
• bankkártyás fizetés
H-V