3,5

Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi - Napi árak
Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi

Istvándy Pincészet Káptalantóti vélemények

Szörnyű 2024. április 4.családjával járt itt
Sokat gondolkoztam megosszam e a tapasztalatot, mivel most kezdődik az esküvői szezon, úgy döntöttem közzé teszem. Nem azért, hogy bárkit is lebeszéljek, de a tapasztalatok alapján talán oda tud figyelni, hogy jelezze a szolgáltatónak előre. Pl. , hogy a személyzet ne legyen paraszt a vendégekkel és ne vágjanak olyan fejet végig, hogy csak húzzanak már el.
Szörnyű 2021. augusztus 22.a párjával járt itt
Ma szerettünk volna az Istvándy birtokon ebédelni (uzsonnázni), kettő óra körül. (Szegedről mentünk volna, mert már korábbról (igaz, kb 10 éve) ismertük Önóket, akkor nagyon kellemes élmény volt. Igaz, nem volt foglalásunk, mert úgy igazán a honlapjukról sem érződött ki, hogy kellene. Gondoltuk, egy próbát megért.
Kiváló 2017. január 2. járt itt
A Tóti-hegy tetejére vezető kirándulás után érdemes ellátogatni a hegy oldalában az Istvándy birtok bárjába. Mi a csodálatos panorámában gyönyörködve megkóstoltuk a kéknyelű és az olaszrizling boraikat és nem csalódtunk. Sofőröknek, gyerekeknek szőlőlé is van.
Átlagos 2015. október 27.családjával járt itt
Csodálatos környezetben, remek borokkal kísért jó vacsorában volt részem mikor első alkalommal látogattam ide. Második kísérletre mellbe vágóan kicsi és népszerűtlen volt az ételkínálat, meglehetősen magas árakon, de azért harmadjára is nekifutottunk. . . kár volt. A tulajdonosnő lekezelő stílusa egy életre elvette a kedvünk a látogatástól.
Sebaj, egyre több fantasztikus hely van a Balaton körül!
2015. szeptember 22.barátokkal járt itt
A tóti hegy oldalában, gyönyörű környezetben helyezkedik el a pincészet. Szép a panoráma,ápolt, gondozott a birtok. A felszolgálás gyors, udvarias. Valamenyi bort decire is lehet kóstolni, ittunk jókat és közepeseket is. Szűk az ételválaszták, mindössze 2 leves , 2 főétel, néhány desszert.
Istvándy Pincészet Káptalantóti - Étel/italIstvándy Pincészet Káptalantóti - Étel/italIstvándy Pincészet Káptalantóti - Étel/italIstvándy Pincészet Káptalantóti - Étel/ital