Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét
Fekete Gólya Vendéglő KecskemétFekete Gólya Vendéglő Kecskemét
Fekete Gólya Vendéglő KecskemétFekete Gólya Vendéglő Kecskemét

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét bemutatkozása

Éttermünk a 2010-es év tulajdonosváltása után új szemlélettel lépett rá arra az útra, aminek talán sohasem lehet vége, legalább is bízunk benne! Szemléletünk középpontjában nem más a főszereplő, mint a VENDÉG, még akkor is, ha a mai modern, rohanó világban el akarják velünk hitetni, hogy nincs szükség azokra az ízekre, amit anyáink és nagyanyáink hagytak ránk örökségül.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét vélemények

Kiváló 2014. május 28.családjával járt itt
Március elején itt ünnepeltük a lányunk diplomáját családi körben. Étteremmel még nem voltam ilyen elégedett. A fogadás, kiszolgálás, ételek választéka, mennyisége, íze tökéletes. Azt külön tanítani kellene, ahogy a kedves pincér hölgy kiszolgálta társaságunkat. Soha nem volt tolakodó, de mindig ott volt amikor szükség volt rá.
Kiváló 2014. május 28.gyerekekkel járt itt
Az étterem kialakítása kitűnő, a felszolgálás színvonala nagyon magas, a pincérek szakmai tudása figyelemre méltó, az ételek pedig legmagasabb szintet is megütik, ár-érték arányban is megfelelő. Külön jó, hogy van a gyerekeknek játszótér és állatokat is láthatnak.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Tiszta szívvel ajánlom az éttermet mindenkinek,legyen az gyerek fiatal vagy idős! Az étlapról mindenki talál magának megfelelőt úgy ízvilágban mint pénztárcához mérve! Mi tartottunk már ott keresztelőt és teljes egészében meg voltunk elégedve a kiszolgálással ami nagyon kedves és udvarias volt az étellel és a végén az árral is!
Kiváló 2014. április 1.a párjával járt itt
Az étteremben bőséges a választék,van hagyományos magyaros étel is de a kisérletezők is sikerrel járnak,bőséges,gyors,finom,az ár elfogadható. Máskor is elmegyünk,ajánlom mindenkinek. A személyzet kedves,gyors az étterem tiszta,a hagyományokat felelevenitő dekoráció nagyon ötletes,-én megtapogattam mert szinte igazinak tünt.
Kiváló 2014. április 1.családjával járt itt
Vasárnapi ebédre mentünk el a családommal ide. Mivel van egy hét éves kisfiunk, örömmel láttuk hogy sok gyerekes család van, és teljes mértékben gyerekbarát hely. Az ételek kiválóak és bőségesek voltak, még vacsorára is jutott. És mellesleg nem aranyáron. Nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is betérünk ide. Főleg most hogy jó idő van és kitudunk ülni a teraszra.
Kiváló 2014. január 3.barátokkal járt itt
Egy rendezvény alkalmával jutottunk el az étterembe, ahol kifogástalan kiszolgálásban volt részünk. Az ételek kitűnőek voltak mind ízvilágban mind minőségben, a kiszolgáló személyzet pedig kedves és segítőkész volt minden alkalommal.
Többször is ellátogatunk ezután és ajánlani fogjuk ismerőseinknek is.
Kiváló 2013. december 26.családjával járt itt
Először jártunk itt és maximálisan elégedettek voltunk mindannyian. Hatalmas adagot kaptunk, szinte alig tudtuk megenni. Az ételek minősége, íze és tálalása kiváló. Az étterem nagyon szép, tágas és praktikus elrendezésű. Kiváló Szicsek pálinka kínálat, ennek külön örültem. Hatalmas játszótér van a gyerekeknek és egy pár állat is a kert végében.
Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Étel/ital
Kiváló 2013. október 17.családjával járt itt
Családi ünnepeket itt tartjuk. Sokszor spontán ebédelünk,a személyzet ismeri a kedvenc ételeimet. Választékos,kiváló ételsor van. Szombaton itt ünnepeljük a 40. -ik házassági évfordulónkat. Az unokáink imádják a játszóteret ebéd helyett is itt töltenék az idejüket. Kecskemét6i kártyával 10% kedvezmény van a számla árából,ami nem semmi. Szívesen ajánlom barátaimnak.
Kiváló 2013. október 12.gyerekekkel járt itt
A barátnőm ajánlotta figyelmembe ezt az éttermet. Kicsit féltem, de a legutóbbi családi ünnepet ide szerveztük. Nem bántuk meg! ! ! :)
Az ételek kiváló minőségűek voltak! A pincér ajánlotta a ház specialitását a kacsát és a csülköt. Én a kacsát, a párom és a gyerekek a csülköt próbálták ki. Csodálatos volt minden!
Kiváló 2013. június 20.gyerekekkel járt itt
2013. 06. 16. vasárnap délután tértünk be A Fekete Gólyába. Sok autó állt a parkolójában. Ez azt is jelentheti, hogy jó étterem, de azt is, hogy egyszerűen csak jó helyen van. Nos, az étel fenséges volt. Borbási tálat ettünk hárman, és minden elemében remek volt.
Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét a térképen
6000 KecskemétBorbás tanya 50.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: jazz
Gépzene: jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, musical, nemzetközi slágerek
Különtermek
Nagyterem - max. 140 fő