Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét ★★★★

a 26 kecskeméti szállás közül
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel KecskemétGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét

A Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel legnépszerűbb csomagjai

Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Granada Élmények (min. 2 éj)
Granada Élmények
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét vélemények

2014. február 11.csoporttal járt itt
Nagyon szép, hangulatos szálloda gyönyörű parkkal, amely gondolom sok gyereknek nyújt feledhetetlen élményeket. Azonban a wellnessrészlegben nincs gyermekpancsoló, az úszó meg túl hideg. Így rossz idő esetén más szórakozás után kell nézni. A szobánk nagyon kényelmes, tágas volt, elégedettek voltunk vele.
2014. január 8.a párjával járt itt
Hangulatos, család centrikus szálloda. Kedves és mosoly személyzet. Szép környezet, rendezett parkkal, igaz a köd nem sokat engedett látszattani. A szobánk kellemes, -sikerült a nem standard szobát kivennünk kedvező áron (és ha már itt tartok Ár-érték arányból ötös a szálloda)nagy, tiszta és egyedi.
Kiváló 2013. október 22.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet,gyönyörű park. Kényelmes szobák. Ajánlom a VIP szobákat: körágy,jakuzzi a szobában,hatalmas erkély. A Welness rész minden igényt kielégít. Családoknak is ajánlom hatalmas kertjével, játszóterével. A szobák egyediek, tágasak. A személyzet kedves és udvarias. Ár-érték aránya kíváló. Rendezvények színhelyének is választhatja bárki.
Kiváló 2013. június 16.családjával járt itt
Karácsonyi családi vakáción voltunk itt. Írhatnám, hogy ennél jobb wellness részleget, még sosem láttam, vagy, hogy ilyen sokoldalú svédasztallal még nem volt dolgom, de ez nem lenne igaz. Viszont annyira figyelnek minden vendég igényeire, hogy talán itt éreztük magunkat a legjobban.
Kiváló 2013. május 5.a párjával járt itt
Mi tavaly október végén voltunk a szállodában. Sok welness szállodában jártunk már, de tényleg ez volt a legjobb. Nagyon jól kihasználták a természeti adottságokat, a wellness részleg is nagyon jó (sókamra, szauna,infraszauna, szolárium, pezsgőfürdő, úszómedence). Én is hiányoltam a kültéri medencét, talán ez az egy hiányzott összesen.
Kiváló 2013. április 25.gyerekekkel járt itt
Március 15-én voltunk a családommal ebben a hotelben. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. A szabadtéri játékokat nem tudtuk sajnos kipróbálni, mert hó volt, de ide biztosan visszamegyünk még nyáron is, már csak azért is mert szertném megnézni a nyári udvart, mivel a képek alapján nagyon szép lehet.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét a térképen
6000 KecskemétHarmónia u. 23.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár