Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét ★★★★

a 26 kecskeméti szállás közül
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel KecskemétGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét

A Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel legnépszerűbb csomagjai

Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Granada Élmények (min. 2 éj)
Granada Élmények
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Három éjszakás ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét vélemények

2018. január 3.a párjával járt itt
A hotel szép, a személyzet figyelmes, tisztaság és rend a jellemző. Szép gesztus volt a felajánlott ebéd 2 napra, de amikor elfogyasztottuk volna, akkor csalódást okozott a féleségével és a minőségével. Az első 2 reggelinél volt gyümölcs, amit nagyra értékelek, de a távozás napjára már nem jutott, pedig akkor is jól esett volna.
Átlagos 2018. január 3.gyerekekkel járt itt
A szálloda nemrég lehetett felújítva. Az ágyak,a bútorok,a fürdőszoba,a szőnyegek rendben. Ami nem tetszett az a puszta falak. (Ha már a képet tartó csavar ott van lefestve legalább akasszanak rá valamit,az sem árt ha a WC kefe nyele teljes egészében a rendelkezésre áll). A személyzet készséges,és udvarias.
Kiváló 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Rend és tisztaság mindenhol! Az ételek mennyisége és minősége pazar! A kalandpark hatalmas, a wellness szuper, a személyzet mindig mosolyog, figyelmes, segítőkész. Kérdés/kérés esetén azonnal segítenek. 5 csillagos a hely! Amit picit hátránynak éreztem, hogy a nyaralás ideje alatt 40 fok volt, kivételesen vonattal érkeztünk, de a szálloda nem ajánlotta fel, hogy értünk jön vagy kivisz az állomásra.
Kiváló 2017. július 27.a párjával járt itt
A szálloda Kecskemét külvárosi részén található. Ilyen gyönyörűen gondozott parkot még sehol nem láttam. Az udvaron szebbnél szebb illatozó leander és más ezer féle virág. A balkonokról csüng a futómuskátli. Igazi gyerek paradicsom. Rengeteg keri játékkal. A szobánk tágas volt, kényelmes ággyal. A wellness részleg lehetne nagyobb.
Kiváló 2017. július 25.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 5napot töltöttem családommal itt! Már érkezéskor lenyűgözőtt a csodálatos környezet! A személyzet udvariassága,figyelmessége,valamint a kiszolgálas 1. osztályú! Minden korosztály megtalálja a számára megfelelő szórakozást! A hotel honlapjának galériájában látható képek a valóságnak megfelelőek! Bátran ajánlom mindenkinek!
Átlagos 2017. május 9.gyerekekkel járt itt
Először is a kert és a gyerekeknek szánt kültéri programok nagyon jók voltak, a külső környezet nagyon szép a kertész kiváló munkát végez, ilyen minőségű gyepet még sehol nem láttam, de a szobák tisztasága, a bútorok állapota, a fürdőszoba felszereltsége és a kiszolgálás (pincérek, pultos, recepciós) egyenesen rossz nem négycsillagos szállodához illő!
Kiváló 2017. április 23.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus 4 napot töltöttünk el családunkkal a Granadában. Sosem hittem, hogy valaha szálláshelyet fogok értékelni ott tartózkodás után, de mivel foglalás előtt is megnéztem az (ittjartam. hu értékeléseit egy véletlen folytán), így most megteszem.
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat párommal. Fantasztikus a mini golf pálya,de szeretnénk,ha felújítanák. A Wellness részlegbe jó lenne,ha szólna egy kis halk zene. Nagyon tetszett a kézműves foglalkozás,én is készítettem egy nyuszit. A hölgy nagyon kedves volt. Tetszett a Szandi koncert. Az étel bőséges volt és változatos.
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Tetszett: Ez egy gyerekparadicsom. Gyönyörűen gondozott, óriási zöld fuves terület, rengeteg kültéri játékeszköz. Az állatok óriási élményt nyújtottak. A vacsora, reggeli nagyon finom volt.Köszönjük, ide még visszaterunk.
Kiváló 2017. március 16.gyerekekkel járt itt
Három gyermekünkkel töltöttünk itt 4 napot. A szoba remek volt, jó elrendezés, jó felszereltség. A személyzet nagyon korrekt, segítőkész. A gyerekekkel különösen kedvesen és korrektül bántak. Húsvéti programok voltak a hotelben (kézműves foglalkozások), ahol remek emberek foglalkoztak a gyerekekkel. A szálloda kertje egyszerűen fantasztikus.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét a térképen
6000 KecskemétHarmónia u. 23.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár