Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét ★★★★

a 26 kecskeméti szállás közül
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel KecskemétGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét

A Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel legnépszerűbb csomagjai

Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Granada Élmények (min. 2 éj)
Granada Élmények
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét vélemények

Szörnyű 2016. október 23.a párjával járt itt
Tisztelettel! Nem szoktam értékeléseket írni, most is csak azert teszem hogy mas ne kerüljön ebbe a helyzetbe. A szemelyzet, főleg a recepció viselkedése es beszédstílusa kritikán aluli, egy fiatal felszolgalon es a wellness részleg vezetőjén kívül senki mas nem hallott a kedves önzetlen segítség es segítőkeszsegről.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. október 19.csoporttal járt itt
No igen; nem minden a szép környezet.
Nem én választottam a szállodát, rendezvényen voltunk ott.
A konferenciaterem nem szellőzött megfelelően majd' 200 emberre...
Az ételek elmennek, választék kevés - bár nekem elég volt.
Viszont összességében a szolgáltatásokat nem ilyennek várnánk el egy 4 *-os helyen.
Kiváló 2016. június 3.gyerekekkel járt itt
Két kis gyermekkel jártunk itt egy wellness hétvége alkalmából.Nagyon jól éreztük magunkat!Nagyon finomak és bőségesek voltak az ételek (félpanziós ellátás volt).Kedvesek és figyelmesek a személyzet dolgozói. A játszótere maga az álom...rengeteg móka, kacagás.. :-) Csak ajánlani tudom!!!
2016. március 16.gyerekekkel járt itt
Az előzőekben olvasott véleményekkel ellentétben a mi tapasztalataink jobbak voltak:
- érkezésünkkor a recepciós kollega készséggel állt rendelkezésünkre, mosolyogva tájékoztatott bennünket a csomagajánlatunkról és egyéb tudnivalókról
- gyermekkel érkeztünk, akinek KÉRÉS NÉLKÜL biztosították a korához megfelelő eszközöket (külön köntös, wc szűkítő, 2 féle takaró,stb.
Gyenge 2016. március 2.gyerekekkel járt itt
1 éjszakát töltöttünk ott, de kár volt. 2 felnőtt 1 gyermek félpanzióval. A törülköző száma 1 kicsi, 1 nagy 2 felnőttre, később kérésre hoztak. A Tv-nek nem volt távirányítója, a recepciónál szólva, fél nap után lett. 1 medence, 1 jakuzzi, plusz szauna, sókabin, ez mind oké, csak a medencét senki nem tudta használni, mert olyan hideg volt a víz.
Szörnyű 2016. január 8.a párjával járt itt
A párommal jártam a szállodában, gondoltuk, hogy meglepjük magunkat egy kis wellness-el. Félpanziós ellátást kértünk, amelyből a vacsora ízében és mennyiségben kifogástalan volt, a reggeli azonban egy alacsonyabb szintű panziós reggelinek felel meg.
Szörnyű 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
A szállods gyönyörü helyen van. A játszótér meseszép. A kiszolgálás mind az étteremben mind a recepcion katasztrofa. Alig állnak szóba az emberrel ha kérsz valamit akkor fejeket vágnak. Mintha minden nehezükre esne. Az étteremben ha leülsz az aztalhoz akkor nem jönn oda senki neked kell étlapot kérni és a rendelést is bemondani a pultnál.
2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben fekszik a szálloda, ami folyamatos fejlesztésekkel próbál a vendégek kedvére tenni. Például tavasszal a kápolna épült, ami a teraszon pihenve kicsit hangosnak tűnt, de legalább az esküvő előtt álló párok örülhetnek neki! :)
A szálloda parkja lenyűgöző, egy gyerek-paradicsom, bármilyen korú gyerekes családnak bátran ajánlom!
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Külső képGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - SzobákGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - SzobákGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Medence/kert
Kiváló 2014. július 21.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk ebben a csodálatos kastélyszerű wellness szállodába mely a képeken csodálatosnak tünt de mint kiderült a helyszinen még szebb volt. csoda jó hangulatot árasztott az a rengeteg virág leander és más ezer szinben pompázó gyönyörűség nem akartunk hinni a szemünknek. .
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - KörnyékGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Medence/kertGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Wellness
Átlagos 2014. április 21.családjával járt itt
Idén húsvétkor látogattunk el a hotelba. Nagyon szép kényelmes, a gyerekeknek hatalmas játszótér állt rendelkezésükre és pont. . . . . Sajnos a wellness hotelből a wellnesst nem igazán élvezhettük, mivel az úszómedence irtózatos hideg volt, pedig kisfiammal járok úszni, rendszeresen úszóvízbe, tisztába vagyok az úszóvíz hőmérsékletével de ez brutális hideg volt.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét a térképen
6000 KecskemétHarmónia u. 23.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár