Kecskeméti Fürdő Kecskemét

Termálfürdő
Kecskeméti Fürdő Kecskemét
Kecskeméti Fürdő KecskemétKecskeméti Fürdő Kecskemét

Kecskeméti Fürdő Kecskemét bemutatkozása

A Kecskeméti Fürdőben a gyógyvíz mellett uszoda, élménymedencék, csúszdák és szaunavilág gondoskodik a gondtalan pihenésről. Az élményfürdőben található egy fedett medence illetve egy külső élménymedence, mely egy részében kipróbálhatjuk a hullámmedencét.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Kecskeméti Fürdő Kecskemét vélemények

Kihagyható 2023. november 26.családjával járt itt
Családostul mentünk immáron kb 10. alkalommal. Hideg medencék és hasonló benti levegőhőmérséklet fogadott minket. A kékesszájú gyerekeket bevittűk a termálmedencébe de a fűrdőűzemeltetés jól felöltözött dolgozója kizavart minket,a 14 év alatti gyerekeink miatt. Elmondása szerint 10 alkalomból ha egyszer negatívak az élményeink az nem is rossz arány.
Időpazarlás 2023. november 13.családjával járt itt
Se az időt,se a pénzt nem érdemli meg. Koszos, igénytelen. Rugalmatlan, kelletlen személyzettel,akik fel vannak háborodva,hogy dokgozniuk kell. Szétesőben a medence dekorációja. Az étteremben íztelen a kaja,bár ez a sótlan eladóktól is lehet...
Kihagyható 2023. január 27.a párjával járt itt
Rendszeres jártunk ide főleg szaunázni, de egyre alacsonyabb a színvonal. Koszos, egyre több igénytelen tapló jár oda akik simán beleugatnak a merülőbe tusolás nélkül, folyamatosan hangosan pfáznak egyesek a szaunába és hallgasd a privát dolgaikat [moderálva - a szerk. ] egy 3nm-es helyen összezárva szaunázás közben, lepedőt vigyél magadnak mert nem adnak stb.
Kihagyható 2020. február 20.egyedül járt itt
Sok jót hallottam erről a fürdőről ,de sajnos nagyot csalódtam. Télen a termál részen csak 2 medence van és az uszodai jegyet is meg kell venni, holott mindhárom úszómedence foglalt a sportolók részére. Szerencsére jó idő volt, igy a kinti medencében sikerült kivárni a ritkán mükődő buzogásokat, melyekből ráadásul nagyon kevés van, a benti medencében is.
Kecskeméti Fürdő Kecskemét - Kecskeméti Fürdő Kecskemét - Kecskeméti Fürdő Kecskemét -
Érdekes 2017. február 11.a párjával járt itt
Nyáron párommal Kecskeméten jártunk, ő jobban ismerte a várost, mint én és jó idő alkalmával először jártam a kecskeméti strandon. A medencékkel teljes mértékig meg voltunk elégedve, kellemes volt. Persze a csúszdázás sem maradhatott el, teljesen jól telt a napunk, jól éreztük magunkat. A medencék tiszták voltak, a környezet gondozott! Bármikor visszamennék!
Kihagyhatatlan 2016. október 27.gyerekekkel járt itt
Október 08. -án érkeztünk a családdal, egy 4 éves kislánnyal és egy 6 éves kisfiúval. Egy fürdőben sem sikerült még egy egész napot eltöltenünk, annyira jó volt. A gyerekmedence, a hullám medence, a sodrófolyosó, a csúszdák hatalmas élmény gyereknek-felnőttnek egyaránt. A szaunavilággal egyenesen nem tudtam betelni.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Átlagos 2016. augusztus 8.a párjával járt itt
Egy nyári napon látogattuk meg, a fürdő kellemes, tiszta. Azonban egy egész napközis tábornyi gyereket hoztak éppen ide, akiket kísérőik láthatóan nem felügyeltek, így fröcsköltek a a kisgyerek medencében, az éppen pancsoló picikre nem figyelve, ugráltak a felnőtt medencében (ahol ugrálni tilos! ! ! !
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 33 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.