John's Pub - Public House & Restaurant Keszthely

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

John's Pub - Public House & Restaurant Keszthely vélemények

2022. március 7.a párjával járt itt
Régen imádtuk a helyet, az árak,kiszolgálás remek volt!
Sajnos az utóbbi időben minden már csak a pénzről szól. .
Az ételek minősége kifogástalan továbbra is! !
Szervízdíj számomra érthetetlen. . . Laci kívételével mindig diákok dolgoznak kb. . . akiknek úgy kell könyörögni jöjjenek ki. . .

Laci hiánya biztosan nagyon megérezhető lesz a Pubban. .
Kiváló 2020. július 21.barátokkal járt itt
A nagy vasút fesztivál keretén belül gondoltuk kijövünk Keszthelyre barátokkal. És ha már igy adódott ettünk is. Ezt a helyet választottuk. A hangulat kiváló egy kis Amerika. A pincérünk Laci pedig nagyon kedves volt és humoros. A rendelés viszonylag gyorsan elkészült. Jó magam szalámis pizzát ettem hasábburgonyával. Remek volt.
Kiváló 2019. augusztus 3.a párjával járt itt
Párommal látogattunk be délutáni ebédre! A pincér fiatalember,kedves és gyors volt! Még ilyen csirkemellet nem ettünk amit ott akkor rendeltünK
Mikor kihozta,meglepődtünk az adag mennyiségén,amit kaptunk! Nem vagyok egy kis étvágyú,de ezt a mennyiséget még én sem tudtam megenni! A pincér fiatalember látva meglepetésünket, elmosolyogta magát!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2018. február 1.barátokkal járt itt
Enni még sosem ettem itt de, pár szombat estét eltöltöttem baráti körrel. Bulizni itt csak akkor tudsz ha nincs idény. Csajozni tudsz, sok csinos fiatal jár oda, van a városban egyetem. A hely kicsi és elég zsúfolt, balhé nem szokott lenni, belépő nincs, árak reálisak. Kiszolgálás kicsit lassú, hiába van 2 pult is. Zene jó, jobbára rnb-t játszanak. Maga a hely jó helyen van, parkolni tudsz.
2017. október 24.barátokkal járt itt
Jó burgert ettünk a Johns'ban. Kellemes a hely hangulata, nagy belső tér, a falakon fém táblák. A kiszolgálás is nagyon udvarias. A sörválaszték azonban siralmas - Heinken - Soproni vonal. Egy pubnak manapság tartania kéne minimum pár kézműves sört is, nem csak a kommersz nagyüzemieket.
John's Pub - Public House & Restaurant Keszthely - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Hangulatos hely, kedves kiszolgálás, nagyon finom hamburgerek :) összességében minden nagyszerű csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. október 2.a párjával járt itt
Tisztelt Cím!
Párommal voltunk itt ebédelni!
Az ételek amiket választottunk nagyon finoman voltak elkészítve.
Árban elfogatható!
A személyzet kedves vendégszerető.
Biztos hogy legközelebb is itt fogunk ebédelni ha Keszthelyen járunk! ! ! !
:) :) :) :)
És csak ajánlani tudom mindenkinek mert isteni finomak az ételek!
A desszert az meg huuuuuuuuuu ! ! ! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
Kiváló 2016. július 11.a párjával járt itt
Az étterem az igazi amerikai pubok hangulatát idézi, nagy belső térrel, ami nyáron egy kicsit sötét, és kiülési lehetőséggel, ami már sokkal világosabb, ha esetleg valakit zavar a félhomály. Az ételek finomak a választék is nagy, a felszolgálók kedvesek, gyorsak és segítőkészek. Az ételkínálatnál már csak az italkínálat a nagyobb.