Tompos Étterem Keszthely

Tompos Étterem Keszthely
Tompos Étterem KeszthelyTompos Étterem Keszthely
Tompos Étterem KeszthelyTompos Étterem Keszthely

Tompos Étterem Keszthely bemutatkozása

A Tompos Étterem 2012. 04. 28. -án nyitott meg Keszthely legnyugodtabb övezetében. Az épület ugyan új építésű, azonban az üzemeltető, a Tompos 2000 Kft. , pontosabban tulajdonosa, Tompos Miklós, családjával együtt több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik a vendéglátás terén.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Tompos Étterem Keszthely vélemények

Gyenge 2016. szeptember 9.barátokkal járt itt
Egy étterem attól válik igazán étteremmé, hogy többet nyújt mint egy otthon elkészített étel. Sajnos a Tompos étterem nem tud többet adni, mint egy egyszerű átlagos étel, amit bármikor otthon is elkészíthetek. Hiányzik az egyedi íz, a meglepetés. A felszolgálás sem volt az a legjobb, a felszogáló nem volt a helyzet magaslatán.
Kiváló 2016. augusztus 22.barátokkal járt itt
60. szülinapot ünnepelve, kiváló ételek, italok voltak felszolgálva. Élőzene is volt, mely még jobbá varázsolta a hangulatot.
Nagyon szép volt a terítés, a dekoráció, az egész épület igényesen volt berendezve.
Nem utolsó szempont a tisztaság, mely az 5-ös skálán nálam a maximumot kapta.
Igaz kicsit már várták, hogy vége legyen a bulinak, de ez még belefér.
Átlagos 2016. július 23.a párjával járt itt
Egy kellemes könnyű ebédet fogyasztani jöttünk az étteremben
Hát nem voltunk megelégedve vele.
A hely szép tiszta elegáns.
De az étel íze sótlan,hús kiszáradt a hasábburgonya olajos volt. De a mennyiségével és a felszolgáló kedvességével megvoltunk elégedve. Ár kicsivel magasabb átlagosnál. Nem ajánlom az éttermet aki egy finomat szeretne enni.
2016. március 12.a párjával járt itt
Kivűlről drága helynek tűnik, de pozitìv csalodás s nagyon megéri betérni egy finom ebédre vagy vacsorára. Menűs ajánlatait kòstoltuk meg Párommal s mindkettőnknek nagyon ìzlett. A pincérek figyelmesek s gyorsan megy a kiszolgálás.
Kiváló 2015. december 31.a párjával járt itt
A vegyes értékelések miatt egy kicsit félve választottuk ezt az éttermet. Utólag kiderült teljesen alaptalanul. Telt ház volt, az asztalra várni kellett néhány percet. A személyzet nagyon készséges volt. A rendelést gyorsan felvették, sőt az ételek is extra gyorsasággal érkeztek. A levesek kifogástalanok voltak, a főételek pedig egészen kiemelkedőek.
Átlagos 2015. október 15.a párjával járt itt
Egy ebédre mentünk be átutazóban Keszthelyen, a pincérek nem túl kedvesek, talán az esős idő miatt mindenki rosszkedvű volt, az étel sem ízlett. A leves számomra ehetetlen volt, sokat kellett várni a főételre, ami szintén nem hozta számomra azt amit vártam. A pohár és az evőeszközök foltosak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Gyenge 2015. október 8.gyerekekkel járt itt
Egy éve jártunk itt, azóta a hely szebb lett, újabb virágágyás és teraszos rész került kialakításra, a környezet tehát rendben van - a konyha viszont rosszabb lett. Sokkal rosszabb. Az ételek minősége a középszerű és a még éppen fogyasztható között hullámzik. A levesek teljesen jellegtelenek és a főfogásokkal is alapvető problémák vannak.
Kiváló 2015. április 29.gyerekekkel járt itt
Gyerekbarát hely, kicsi játszósarok is van a gyerekeknek, ahol mindenféle játék megtalálható, és a gyerekek önfeledten tudnak játszani, míg felszolgálják az ételeket. Az etetőszékek tiszták, amit nem sok helyen tapasztal az ember. Az ételek gusztusosan vannak tálalva, az adag pedig bőséges.
Kiváló 2015. március 2.gyerekekkel járt itt
Az ittjartam.hu oldalon keresgeltünk hová lenne érdemes betérni ebédelni. Az étterem ételei,személyzete és környezete kifogástalan.
Tompos Étterem Keszthely - Étel/ital
2014. szeptember 14.családjával járt itt
Nagyon elegáns étterem, kicsit túlárazott ételekkel, és nagyon túlárazott italokkal. A kiszolgálás majdnem tökéletes volt, a gyertyát a mi asztalunknál azonban nem gyújtották meg. A grillsajt tökéletes volt, a nokedli viszont nagy darabokban össze volt ragadva, amit nem vártunk volna.
Tompos Étterem Keszthely a térképen
8360 KeszthelyPázmány P. u. 56-60
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus