Vadaskert Csárda Keszthely

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Vadaskert Csárda Keszthely vélemények

Kiváló 2016. február 28.barátokkal járt itt
Nem tudom, eddig miért nem jártam még itt, hiszen egy már régóta működő, stabil jó hírrel rendelkező helyről van szó. Már a berendezés is megfogott, nagyon hangulatos. A pincérek udvariasak, tényleg a vendégért vannak. Többször odajöttek az ebéd alatt, hogy vagyunk megelégedve, de kérdésük egyáltalán nem volt tolakodó.
Vadaskert Csárda Keszthely - Étel/italVadaskert Csárda Keszthely - Étel/ital
Kiváló 2015. szeptember 24.a párjával járt itt
Elöször jártunk a csárdában,de annyira megfogott,hogymásnap már direkt rákészülve,ismét ott kötöttünk ki. Nagyon jókat és gyorsan kaptunk. Nagyon udvarias,szakértő kiszolgálás Köszönjük! Erre utazó barátaink figylmét mindeképpen felhívjuk az étteremre. Sajnos a vadételekhez kúlőnösen illő pálinkákat és borokat az egyík kisérőm miatt"autó"nem tudtam értékelni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2014. szeptember 7.a párjával járt itt
Először tértünk be utazás közben a Vadaskert csárda éttermébe és nem bántuk meg! Nevéhez illően az étlapon nagyszerű választék van vadételből, de halakból és más ételekből is. Gyorsan megkaptuk a megrendelt ételeinket, ízletesek voltakm kellemes, udvarias felszolgálás keretében.
Kiváló 2014. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon kevés az olyan hely az országban ahol valóban abból van az étel ami az étlapon szerepel. Értem ezalatt, hogy a fürj fürjből van, vagy a szarvasfilé szarvasból készül. . . . Valóban aki nem csak a mindennapi konyhát szeretné megkóstolni, annak ajánlom mindenképpen. És nagyon jó ötlet és hasznos is a kis "tankert" a csárda mellett. Jó ötlet jó megvalósítás az egész!
Kiváló 2014. július 18.barátokkal járt itt
Az étterem Keszthely egyik legjobbja,- többször jártam már itt,- párszor osztálytalálkozót is ide szerveztünk. ,- legutóbb német ismerős házaspár hívott meg bennünket a 25 éves házassági évfordulójukra, amit itt ünnepeltek. A 10-12 fős társaság kivétel nélkül dícsérte a konyhát,- /mindenki mást rendelt/,- és nem utolsósorban az udvarias, kedves kiszolgálást.
Kiváló 2014. július 1., kollégákkal járt itt
Keszthely és Héviz között van. Nagyon sokszor jártunk már itt . Finom ételek,külünleges és jó pálinka kínálatuk, udvarias kiszolgálás . Baráti társasasággal , családdal,mivel elég közel szoktunk pihenni ezért az ebéd általában itt történik. Évzáró ebédünk is itt volt a kollegákkal és nagyon jól éreztük magunkat, finomat ettünk . Ajánlom aki arra jár és megéhezik térjen be.
Vadaskert Csárda Keszthely - Egyéb
Kiváló 2014. június 29.családjával járt itt
Udvarias kiszolgálás,finom ételek. Tiszta és higéniai szempontból is elsőosztályu. Sűrűen betérünk a párommal ebédelni. Nekünk ideális helyen van. A gyermekek megtekinthetik a mini állatkertjét. Hatalmas választék az étlapon,akik szeretik az ételkülönlegességeket,azoknak erősen ajánlom. Ami szintén nem utólsó szempont,az árak is kielégítőek.
Vadaskert Csárda Keszthely - EgyébVadaskert Csárda Keszthely - BelsőVadaskert Csárda Keszthely - BelsőVadaskert Csárda Keszthely - Belső
Kiváló 2014. június 10.gyerekekkel járt itt
Az interneten találtam rá, miközben nyaralásunkat terveztük. Ahol a természet jelen van, állatok, kerthelyiség stb. az már engem levesz a lábamról. Természetes, hogy beterveztem félútun Hévíz felé, hogy ebédünket ott fogjuk elkölteni. Nem csalódtam! Barátságos kiszolgálás, finom ételek.
Kiváló 2014. május 8.barátokkal járt itt
Az étterem Keszthely és Hévíz között féluton, nagyon jó helyen található. Külső kinézete nem a legvonzóbb, valamiért nekünk mégis rögtön megtetszett, mikor az útról megláttuk. Nem csalódtunk! Barátságos fogadtatásban volt részünk, kedves kiszolgálással. Széles körű a választék, előételek, levesek, sok-sok húsétel, hal- és vadétel.
Vadaskert Csárda Keszthely - Külső kép