Vadaskert Csárda Keszthely

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Vadaskert Csárda Keszthely vélemények

Kiváló 2018. február 26.gyerekekkel járt itt
Családommal rendszeres vendégei vagyunk a csárdának. Nagyon szeretünk idejárni elsősorban a finom vadételek miatt de minden más ételből is nagyon nagy a választék. Kislányommal amíg elkészül az ebéd, kitűnő program a vadaspark megtekintése és a játszótér használata. Rossz idő esetén pedig van egy gyereksarok is úgy, hogy a hely abszolút gyerek, családbarát.
Vadaskert Csárda Keszthely - Étel/italVadaskert Csárda Keszthely - Külső kép
Gyenge 2017. augusztus 24.családjával járt itt
Családommal a korábbi években rendszeres vendégei voltunk a csárdának és nagyon szerettünk oda járni. Az elmúlt 2 évben úgy alakult, hogy nem ettünk náluk, aztán az idén nyáron újra felkerestük a helyet. Nagy csalódás volt. Kiderült, hogy a tulajdonos nyugdíjba ment és kiadta bérbe az éttermet. Ez meg is látszik, mert semmi nem a régi.
Kiváló 2017. július 31.a párjával járt itt
3 hely közül ahol jártunk az ízlésemnek megfelelően itt volt a legnagyobb választék számomra. Nagyon finom volt ízlésesen tálalva. Tágas nem összezsúfolt asztalok, csendes nyugalmas környezetben.
Szörnyű 2017. június 10.családjával járt itt
Kérek mindenkit ha nem akar csalódni nagy ívbe kerülje el a helyet! Hát akkor sorolnám: Az éterem rész nyitott ajtóval, tele szúnyoggal! Végül is Vadaskerti Csárda, :) én nem ehhez szoktam! A pohár amiben inni kaptam büdös volt, így üvegből folytattam! A három személyes vadtálat kértünk de amikor kihozták és először mikor megláttam csak viccnek hittem, azt hittem tréfálnak!
Szörnyű 2016. szeptember 15. járt itt
A hasábburgonya és a cordon szétégetve, szárazra sütve, a cordonban büdös volt a sonka! De legalább jó drága. Igazi balatoni, lehúzós hely. Nem várják vissza a vendéget.
Szörnyű 2016. augusztus 15.családjával járt itt
Azért választottuk ezt a helyet,mert sok jót olvastunk itt róla, de nagyon nagy csalódás volt számunkra. . . Először is amikor beléptünk már a fogadtatás sem sikerült túl jól, a személyzet nem nagyon leplezte fájdalmát, hogy dolgoznia kell! Majd szerencsétlenségünkre megkaptuk a legmegkeseredettebb felszolgálónőt. . .
Kiváló 2016. augusztus 10.a párjával járt itt
Régóta járunk Keszthely, Hévíz körzetében, az étterem mellett is többször elmentünk, de eddig még nem mentünk be soha fogyasztani. Már bánom! Szakszerűen, ízletesen elkészített vadételeket fogyasztottunk, kezdve a fácánlevessel és folytatva a tűzdelt őzszelettel és szarvassal dödöllével, illetve rösztivel.
Kiváló 2016. július 31.gyerekekkel járt itt
Könnyen megközelíthető, a főút mellett lévő hangulatos étterem. Udvarias, jó modorú, mégis közvetlen felszolgáló személyzet, rendkívül bőséges választék (szinte lehetetlen választani)igazi különlegességekkel,nagyon ízletes, finom ételek. A mellékhelyiségek tisztasága, állapota (pelenkázó a női mosdóban) "beszédes".
Kiváló 2016. április 16.családjával járt itt
A legek étterme!!! Csak ajánlani tudom!!! Megérdemli az oldalon (az országban is szerintem) a 2.helyezést!!! Ha nagyon rossz lenne akkor nem járnának ide a csehek, oroszok, ukránok stb. úgy hogy csak ajánlani tudom!!!
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 275 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5525 feltöltött kép
2016. március 31.a párjával járt itt
Az út mellet szinte kínálja magát a Vadaskert. Be is tértünk, mivel korán érkeztünk volna a hévizi szállodánkba. Éppen ebédidő volt. Nagyon finom volt minden, bőségesek voltam az adagok. Az egyetlen dolog, ami beárnyékolta az ebédünket az az apróság volt, hogy a fiatal fiú (pincértanuló, vagy nyári diák) ráöntötte a lábamra a saláta levét.