Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
Napi árak teljes előrefizetéssel
Nussbaum Panzió Keszthely
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

Gyenge 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
All inclusive ellátással foglaltunk, viszont az all inclusive bárban habár este 10-ig volt lehetőség fogyasztásra, negyed 9-kor már nem állt rendelkezésre. . . Egyik szobát különágyasként kértem, de franciaágyas szobát kaptunk. Egyik szobában sem volt légkondi, az egyikben az erkélyajtót se lehetett kinyitni.
Szörnyű 2017. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Rendszeresen a Hunguest hálózat hotelei közül választottuk szállásunkat. . . . eddig. Tudtuk, hogy milyen színvonalat nyújtanak, bármelyik szállodát választottuk meg voltunk elégedve a nyújtott szolgáltatásokkal, ételekkel, személyzettel. A Hunguest Hotel Helikon viszont óriási csalódás volt. Néhány gondolat, ami remélem eljut az illetékesekhez is: 1.
2017. június 18.a párjával járt itt
A szálloda fekvése kiváló, az épület felújításra szorul, a szoba berendezése erősen kopott. Ugyanakkor kiváló, vadonatúj fürdőszoba, új ágymatrac, új köntös és törölközők, mindenütt tisztaság. Az uszoda tiszta, vize kellemes. A konyha kiváló, a személyzet figyelmes. Szívesen visszatérünk.
Kiváló 2017. június 17.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes, nagyon kiváló konyha, szép és tiszta az egész szálloda és a strandolási lehetőség is remek, de csak délután 16 óra körül foglalhattuk el a szobát.
Üdv. Mochnácsné
2017. május 23.a párjával járt itt
Csodálatos 3 napot töltöttünk a szállodában. Nagyon figyelmes , segítő kész személyzet,változatos finom ételek, feledtetik a retró hangulatú szobákat. Számomra egyetlen hiányossága a szállodának , hogy nincs internet hozzáférés , csak a halban. Nagyon jól éreztük magunkat. Bátran ajánlom a szállodát mindenkinek. Mi még biztosan vissza térünk.
Kiváló 2017. május 22.a párjával járt itt
Már több alkalommal voltunk itt, most sem csalódtunk. A csodálatos kilátás és kényelmes szobák ( de csak a standard szobákra értendő napi 1500 ft felárért, ami bőven megéri), a bőséges és finom ételek ilyen áron sehol sem találhatók meg. Esténként hangulatos zene a bárban, séta a mólón, a városban, a sétahajózás egyszerűen páratlan.
Kiváló 2017. május 21.egyedül járt itt
Nekem nagyon jó volt. Mindennel meg voltam elégedve. Szép helyen található,jó a megközelítés. Az étterem is jó,változatos ételek,kiszolgálás is nagyon jó volt. De is írom,hogy ajánlani fogom másoknak is. Később jó lenne még visszalátogatni később. Lehet,hogy elfogult vagyok? Most volt az első alaklom,hogy wellness napokra jöttem. ha majd több helyre ellátogatok,akkor lesz
viszonyítási alapom.
Kiváló 2017. május 21.egyedül járt itt
Mindennel nagyon meg voltam elégedve.Kedves emberek vettek körül.Az étel nagyon finom és változatos volt.Ha tehetem,később is szívesen jövök ide.Másnak is ajánlani fogom.
Köszönöm szépen!
Ferenc
2017. május 19.a párjával járt itt
A kezdeti elhelyezési problémák megoldódása után (4x3000 ft = 12000 Ft)pluszköltség kifizetése után minden jóra fordult ! /Először kb 20 m2 -n akartak 1 szobába 3 felnőttet + 1 pótágyon elszállásolni ! ! ! ! ! /. 2 db Erzsébet utalvánnyal + 1 kp-s fizető vendég ( 3x 60000 ft=180000 ft nem rossz bevétel 4 éjszakai teljes ellátásos vendéglátásért !
2017. május 14.a párjával járt itt
Második alkalommal voltunk a szállodában. A korábbihoz mérve kiemelkedő az ellátás, a recepció munkatársainak segítőkészsége és hozzáértő vezetés munkája.
Mit terveznek a nyári szúnyoginvázió ellen?