Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
Napi árak teljes előrefizetéssel
Nussbaum Panzió Keszthely
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

Átlagos 2016. november 5.a párjával járt itt
Tisztelt Hotel Helikon !! A Szállás átlagos volt az étterem megfelelő az ételek változatosak és finomak voltak az egész szállodáról el lehet mondani hogy egy kellemes pihenésben volt részünk
2016. november 3. járt itt
Kellemes kikapcsolódás, rugalmas vendéglátás. A szoba pótággyal nem elég tágas. A kilátás panorámás. A gyermekfoglalkoztatás jó. A kiszolgálás az étteremben kiváló. A személyzet probléma megoldó, kedves.Ajánlom mindenkinek. Az árak elérhetőek, a vendégek főleg magyar állampolgárok.
Átlagos 2016. november 2.gyerekekkel járt itt
Igazi retro minden szinten. Összességében jól érezztük magunkat, de a szoba nagyok kicsi,az étteremben egyszerre evett 320 ember,ami inkább egy tábor érzéshez hasonlitott,hosszú sorban állásal az ételekért. Az ételek alap szintűek, de ezért az összegért nem is kell mást várni. A liftek mindig zsúfoltak mert hihetetlen mennyiségü ember lett elszállásolva.
Átlagos 2016. október 29.barátokkal járt itt
Gyönyörű kilátás,szép szoba,de sajnos a fekhely és az ágynemű olyan amire nem vágyunk még egyszer.Puha ágy ,fájós derékkal ébredtünk és a pléd állandóan kicsúszott a huzatból. A személyzet ,étkezés kifogástalan.Nagy kár ,hogy mégis keserű szájízzel távoztunk
Átlagos 2016. október 25.a párjával járt itt
6-7 évvel ezelőtt már voltunk a keszthelyi Helikon szállóban. Legfőbb erénye az, hogy a Balaton partján helyezkedik el. Az elmúlt években inkább romlott az állaga, nem láttunk sok újítást (pl. padlószőnyeg). A szobák erkélye nagyon jó, a kijárat az erkélyre ötletes. Ekkora szállodának már kellene egy wellness-részlet, nemcsak a hideg vizű medence.
2016. október 10.gyerekekkel járt itt
Felújított(! ) családi szobában voltunk 1 hetet, 2 felnőtt+2 gyerek , all incl. , ár-érték arány jó volt. A régi szobák állítólag nagyon lelakottak, ez viszonylag szép volt. A gyerekeknek volt animáció is, ami tetszett :-).
Átlagos 2016. október 10.a párjával járt itt
Október elején voltunk, de még nem volt fűtés; első éjszakára kaptunk olajradiátort, ami másnapra elromlott. Az uszodában is hideg volt nagyon, én igazán élveztük ezt a hétvégét. A kilátás viszont gyönyörű. Az épületre ráférne egy alapos renoválás . Az étel finom, ízletes volt.
Kiváló 2016. október 9. járt itt
Dohányosként a dohányzás lehetősége hiányzott a szállodából, de persze túl lehetett élni. AZ ételek nagyon finomak voltak, nem találtam olyat ami nem izlett . Nagyon elégedett vagyok
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. október 4.a párjával járt itt
Az első estén sajnos kb egy órán keresztül voltunk kénytelenek hallgatni két nemnormális személy veszekedését a szálloda adottságai miatt a nyitott erkélyajtón. Ettől eltekintve minden rendben volt. Az ételek elegendő mennyiségben és választékban álltak rendelkezésre, a kilátás pedig felülmúlhatatlan.
Kiváló 2016. október 3.a párjával járt itt
Elégedettek voltunk, jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon figyelmes és udvarias volt.
Kerékpárt béreltünk, melyek állapota nem volt jó, erősen kattogott, nem éreztük elég bíztonságosnak. Ezenkívül kicsit sok volt a veréb a teraszon, nem lehetett elhagyni az asztalt, mert már ott is voltak.