Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
Napi árak teljes előrefizetéssel
Nussbaum Panzió Keszthely
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

2016. június 20. járt itt
A saját strandon lévő napozó ágyak erősen viseletes állapotban találhatóak. A vízbe vezető lépcsőkön óvatosan kell közlekedni, mert némelyik lépcsőfok törött. Az étterem ízvilága nagyon jó, a választékot szűkösnek találtam. A szobából a kilátás pazar, talán az egyik legszebb a balatoni szállodák közül.
2016. június 18.gyerekekkel járt itt
Három unokával érkeztünk a szállodába , ahol kiválóan éreztük magunkat.Igazán jó vakáció kezdetnek bizonyult .Több programmal tudtunk kikapcsolódni és szórakozni is.Az étkezéssel is minden rendben volt.Máskor is visszamennénk szívesen. Németh Mihály
2016. június 17.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda elhelyezkedése. A szobák kényelmesek. Az ételek bőségesek voltak mind választékban, mind mennyiségben. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész volt. Tetszett az uszoda, a kinti saját strand.
Ami nem tetszett: a műanyag nyugágyak kényelmetlenek és nagyon rossz minőségűek voltak.
2016. június 15.a párjával járt itt
A hotel teljesen megfelelő, a "saját strandja" viszont nem túl nagy és tiszta.
A személyzettel teljesen meg voltunk elégedve és az étkezés is kiváló.
Ajánlott.
2016. június 14.a párjával járt itt
Párommal a házassági évfordulónkat(27. )ünnepeltük Keszthelyen a Hotel Helikonban. A szálloda személyzete,mindig készséges udvarias volt velünk, a svéd asztalos reggeli,vacsora ízletes és bőséges,a felszolgálók folyamatosan figyeltek minden kérésünkre! Standard szobát foglaltunk Balatonra néző kilátással, a 8.
2016. június 9.a párjával járt itt
Parommal voltunk majus vegen a Helikonban, van jo es van rossz velemenyem is. A recepcion a hölgy nagyon kedvesen fogadott bennünket, keszseges volt, rögtön elfoglalhattuk a szobankat, annak ellenere, hogy delben erkeztünk. A szoba türhetö volt, szep kilatassal, csak az erkely ajton kellene valtoztatni, megzsirozni vagy valami hasonlot elkövetni, nehezen csukodott.
Hunguest Hotel Helikon Keszthely - Külső képHunguest Hotel Helikon Keszthely - Környék
2016. május 31.a párjával járt itt
A szálloda a Balaton partján fekszik. Célszerű lenne minden szobában klíma és valamilyen védekezés a szúnyogok ellen. A recepciós nem sokat tud a város nevezetességeiről, parkolási lehetőségekről.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. május 24.gyerekekkel járt itt
Karácsonyra kapott ajándék kupont most váltottuk be. Sajnos szombati napra már nem volt hely igy vasárnaptól-keddig voltunk a Hotel Helikon vendégei. Mint az előző hozzászólók irásaiból is kiderül a szálloda retró hangulatú és berendezésű, a szoba viszont amit mi kaptunk felújított volt mind a szoba és fürdő, a szépséghiba - amin jót mosolyogtam - a szoba szépen kifestve, de a függöny mögötti fütés csőre és az erkélyajtóra sajnos már nem jutott festék.
Hunguest Hotel Helikon Keszthely - KörnyékHunguest Hotel Helikon Keszthely - KörnyékHunguest Hotel Helikon Keszthely - BelsőHunguest Hotel Helikon Keszthely - SzobákHunguest Hotel Helikon Keszthely - SzobákHunguest Hotel Helikon Keszthely - KörnyékHunguest Hotel Helikon Keszthely - KörnyékHunguest Hotel Helikon Keszthely - KörnyékHunguest Hotel Helikon Keszthely - Környék
2016. május 23.a párjával járt itt
A szobába nem volt asztal csak a tv nek A fekhely betétje csuszkált ,nem volt hűtö Fűrdési lehetöség volt de a viz nekűnk nagyon hideg volt Az étkezés kitűnö volt minöségre is és menyiségre is A személyzet inteligens udvarias elözékeny.
2016. május 18.gyerekekkel járt itt
-Szoba, sajnos igen zajos - szemét szállítás felett van. Éjszakai zene is zajos.
-Elektromos csatlakozás (telefon töltés stb. ) nehézkes.
ATV nem fogható.
A szoba elég lehasznált, kopott.

A személyzet mindenütt nagyon előzékeny, kedves.
Az éttermi kiszolgálás is előzékeny.
Igazán vegetariánus fogás hiányos.
A gyümölcs gyenge.

Nagyon tetszett, hogy gyerekbarát a szálloda.