Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

Gyenge 2016. január 4.a párjával járt itt
A terasz partiról: az ötlet kiváló, a megvalósítás: forralt bor langyos és édes. Gesztenye félig nyers. A sült alma és a sült tök fenséges volt. Szoba: 503 A bejárati ajtó nyitásakor a terasz ajtó kinyílik. Rögzítőelemek nem szállodai kellékek. Függöny szakadt. -5 C foknál a szél befújt a Balaton felől.
Átlagos 2016. január 3.barátokkal járt itt
A szálloda gyönyörű helyen, közvetlenül a Balaton partján fekszik. a szobából remek kilátás nyílt a tóra. A szoba kényelmes és tiszta volt, a fürdőszoba átlagos, de megfelelő. Amit negatívumként említenék a szobáról, hogy csak gyengén folyt a víz zuhanyzáskor és a TV is elég régi, korszerűtlen, rossz a képe.
Átlagos 2015. december 31.a párjával járt itt
Szálloda felszolgáló személyzete készséges és udvarias volt. Ugynevezet fitnes rész viszont nem tetszett. Egy egy kondigép esetleg sorba állás várakozás kicsi terem egy ilyen szállóhoz és kevés gép. ,,Uszoda 1. 20-as vízmélység"szerintem mindent el árul róla. Infra szauna többet volt rossz mint jó az ott tartózkodás alatt,mikor jó volt akkor sem működött rendesen.
Kiváló 2015. október 27.gyerekekkel járt itt
Az étkezéssel ételekkel le a kalappal.Talán egy picike kifogás mivel az ötödiken voltunk a lift.AZ is csak felfelé mert lefelé sokszor lépcsőztünk.De öszeségében nagyon jó volt.
Köszönettel Szamaránszkiné Piroska
Átlagos 2015. október 26.gyerekekkel járt itt
Szuper a szálloda elhelyezkedése és a környéke. A szolgáltatások színvonala megfelel a háromcsillagos szállodától elvárható minőségnek. Ami nem tetszett: a wifi nagyon gyenge minőségű, többször, órákig tartó tartó intervallum alatt nem lehetett igénybe venni a szolgáltatást.
Kiváló 2015. október 8.a párjával járt itt
Tetszett, hogy kérésünkre a fekhelyet széthúzták. A recepción udvariasan és szolgálatkészen tájékoztattak bennünket. Az étkezés kiváló volt. Egyszóval nagyon jó szájízzel jöttünk el.
Kiváló 2015. október 1.a párjával járt itt
A szállodában töltött idő remekül sikerült, nagyon meg voltunk elégedve mindennel, nagyon szuper volt az a két nap amit itt eltöltöttünk. Egy ami hiányzott az a peuzsgő fürdő volt
2015. október 1.a párjával járt itt
A vasútállomáshoz és a buszpályaudvarhoz is közel van a szálloda. Közvetlenül a Balaton partján, csodálatos kilátással a szoba erkélyéről. Barátságos személyzet, különösen az étteremben kedvesek. A svédasztalos reggeli és vacsora minősége, változatossága és mennyisége is kitűnő volt.
Hunguest Hotel Helikon Keszthely - Környék
Kiváló 2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Összességében nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. A személyzet kedves,segítökész. A szoba kényelmes,a kilátás egyszerüen fenséges! Jó idö hiányában sajnos a strandszigetet nem nagyon tudtuk kihasznälni. A környék azonban gazdag látnivalóban. Nagyon ötletes az erkély megoldása,igaz kicsit körülményes az üvegfal elhúzása.
2015. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Nyár végén, tanítás megkezdése előtti héten még úgy gondoltam, hogy menjünk el egy rövid, 3 napos kis balatoni pihenésre. Kapom innen - onnan a különböző ajánlatokat és az egyikben megtetszett a Hotel Helikon ajánlata és nem sokat teketóriázva lefoglaltam azt.
Hunguest Hotel Helikon Keszthely - Külső kép