Doraesther
Országjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság

Doraesther adatlapja

Nagyon szeretünk utazni és új helyeket kipróbálni. Jellemzően a wellness szállodákat kedveljük, mivel egy jó pancsolásnál nincs is jobb :-) Aktívan pihenünk, sose tudunk nyugton maradni. A pihenés legyen érdekes és egyben relaxáló.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Csokoholista  •  Házias ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.12.26
Utoljára itt2016.11.09

Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Az Ittjártam értékelései alapján kerestünk éttermet Miskolc-Tapolcára menet és, mivel nem olyan régen jártunk Mezőkövesden, ezt választottuk. Jól tettük, mert pontosan azt hozta amit vártunk: házias ízeket, finom ételeket, hatalmas adagokat, gyors kiszolgálást. Külön meg kell említenem, hogy a szárnyas tálon lévő rántott csirkemáj a legjobb volt amit valaha ettem életemben.
Kiváló 2013. december 26.családjával járt itt
Először jártunk itt és maximálisan elégedettek voltunk mindannyian. Hatalmas adagot kaptunk, szinte alig tudtuk megenni. Az ételek minősége, íze és tálalása kiváló. Az étterem nagyon szép, tágas és praktikus elrendezésű. Kiváló Szicsek pálinka kínálat, ennek külön örültem. Hatalmas játszótér van a gyerekeknek és egy pár állat is a kert végében.
Felhasználó fényképei:
Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét -
Kiváló 2016. november 9.családjával járt itt
Egy hosszabb séta után tértünk be erre a nagyon kellemes helyre. Már voltunk itt korábban is, akkor nyár volt és meleg, így a teraszon ültünk, de most inkább bent foglaltunk helyet :-). Nagyon hamar odajött a kiszolgáló hölgy és kedvesen érdeklődött az iránt, hogy mit kérünk. Még nem tudtuk, így visszajött később és nem sokkal ezután már meg is kaptuk az italokat.