Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

2015. június 13.gyerekekkel járt itt
Igazából azt kaptuk amit vártunk. Kicsit minden olyan régi de nem okoz csalodast. A panorama csodas, az ételek finomak a gyerekeknek mindig van program. A legjobban a szúnyoghalo hianyzott az ablakrol, mivel légkondicionálás nincs.
Átlagos 2015. május 20.a párjával járt itt
Március végén voltunk a Hotelban,a 3 csillagos kategóriának megfelelő,kedvező árértékű.A szobák kényelmesek,a kilátás gyönyörű és az étterem ablakai a Balatonra néznek ez csodás volt.A kiszolgálás és ételek nagyon finomak voltak.Én elégedett voltam.Tökéletes időben sokat lehet sétálni.
Kiváló 2015. május 10.a párjával járt itt
Április közepén voltunk a férjemmel a szállóban, ahol nagyon jól éreztük magunkat. A hotel csak 3 csillagos, de ebben a kategóriában szerintünk kiváló ! Kedves személyzet,tisztaság, az elhelyezkedése szuper, gyönyörű a kilátás a Balatonra, közel a móló,strand, " eszem-iszom" sor, tökéletes.
Kiváló 2015. április 14.gyerekekkel járt itt
Én családommal 2015. Április 10-12 töltöttük a szállodában megérkezéskor kb. 6 perc múlva a szobában voltunk. Tisztaszoba és illemhelység fogadott minket a kilátás meg nagyon szép, este a vacsora kiváló volt, mert a hat éves kislányom is megtalálta a magának valót.
Hunguest Hotel Helikon Keszthely - SzobákHunguest Hotel Helikon Keszthely - SzobákHunguest Hotel Helikon Keszthely - Vendéglátás
Átlagos 2015. február 27.kollégákkal járt itt
Novemberben egy céges Rendezvényen 1 éjszakát töltöttem a szállodában. Az Aula használhatatlan volt,olyan hideg volt,hogy kabátban,sapkában csizmában ültünk,és forró teát ittunk. Ez volt az a hely,ahol,össze tudtunk jönni. A reggeli kínálata szegényes volt,egy csomó mindennek csak hűlt helyét,vagy a kiírását láttuk.
Átlagos 2015. január 5.a párjával járt itt
Nagyon színvonalas kiszolgálás, mind a takarító személyzet, mind a pincérek részéről. A tisztasággal sem volt semmi probléma. A szobából a kilátás a Balatonra fenomenális érzés volt. Főleg a napfelkelte. Tetszett, az egész falat beborító ablak. Viszont amin lehetne javítani:- Értékelem a napelemes fűtésrendszert, de a szobában nagyon hideg volt este, éjszakára.
Kiváló 2014. december 31.gyerekekkel járt itt
Csodálatos kilátás, a szálloda hangulata egyedülálló. A személyzet rendkívül udvarias, minden kívánságát lesik a vendégeknek. Mindennel elégedettek voltunk, egy ötletet azonban leírok, ha nem sértem meg Önöket. Egy nagyobb jó meleg vizes jakuzzival tényleg minden igény kielégíthető lenne.
Szörnyű 2014. december 1.a párjával járt itt
Balaton látványa mindenkit lenyűgöz, főleg a Helikon Szálló emeleti szobáiból. A sirályok hangja, a hattyúk látványa kényezteti a természet szerelmeseit . És mind ezt egy szállodában? Igen,a teli üveges erkélyről, de még a szobákból is látható a magyar tenger. A kényelmes elhelyezés és a tradicionális étterem kínálata kiválóvá teszi, az amúgy átlagos szállodát.
Gyenge 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Nyaralásunk az idén láncra fűzött volt, vagyis több helyet jártunk be egyikről a másikra utazva. A Helikon előtt 2 másik, 3 csillagos hotelben laktunk nagyon jól érezve magunkat, tehát van összehasonlítási alap. Itt csak 2 éjszakát tartózkodtunk, de ennyi elég is volt.
Átlagos 2014. július 14.gyerekekkel járt itt
Egy akció keretében voltunk a családommal a szállodában. Nagyon jó,hogy saját partszakasszal rendelkezik. Átverés viszont az ingyenes vízibicikli,mert van ugyan,de több órát kell sorbaállni érte. Ezt mondhatom a felfújható vízi játékról is,mert az ott töltött négy nap alatt egyszer volt hajlandó felfújni az "úszómester".