Taberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti

4,8
a 2 kisapáti étterem közül
bisztró, bár
Taberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti
Taberna Infinito - Tapas&Grill Bàr KisapátiTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti

Taberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti bemutatkozása

A tanúhegyek ölelésében igazi mediterrán hangulat vár minket a Taberna Infinito. Itt elsőosztályú tapas és grill ételek közül válogathatunk, a finom falatok mellé pedig egészen különleges panoráma társul.

Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi - Napi árak
Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Taberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti vélemények

Kiváló 2023. május 26.egyedül járt itt
A nyerstéglából és fából felhúzott fedett terasz versenybe szállhat a legszebb balatoni kilátás címéért, a teljes Tapolcai-medencében, a tanúhegyekben és a Balatonban is gyönyörködhetünk innen. A zene (retro diszkó) hangosabb a kellemesnél. Az étlapon népszerű nemzetközi fogások sorakoznak, elsősorban tapas műfajban.
Taberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - EgyébTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - Egyéb
Kiváló 2022. június 22.barátokkal járt itt
Barátaimmal mentünk, 5perc és azonnal mintha egy olasz, spanyol vidéki étteremben lennénk, egy csoda!
Taberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 8.barátokkal járt itt
Teljesen elvarázsolt ez a hely. A fogadtatás kedves és a kiszolgálás barátságos és udvarias. Remek ételek és borok vártak minket. Családias és romantikus egyben. A kilátás mesés és elvarázsol mindenkit. A hangulat igazán remek, mindenki barátságos és minden igényt kielégítő. Tőrzsvendégük lettem és minden látogatásomnál ugyan azt az elégedettséget éltem át. Köszönet a dolgozóknak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 10.barátokkal járt itt
Aki szereti a spanyol tapasokat, és az északi parton jár, feltétlenül szánjon időt itt egy ebédre vagy vacsorára. Nem nevezném olcsónak az ételeket, cserébe viszont nagyon finom volt minden, amit kóstoltunk. Az étterembe egy meredek és vadregényes úton lehet feljutni, ezért mindenképp az autót javaslom.
Taberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - Külső képTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - Külső képTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - Külső képTaberna Infinito - Tapas&Grill Bàr Kisapáti - Egyéb