Thermál Étterem Kiskőrös
6200 Kiskőrös, Erdőtelki út 21.

Thermál Étterem Kiskőrös a térképen

diétás ételek ...
Élőzene:
nemzetközi slágerek, operett
magyar, angol, francia, német
kerthelyiség, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, őrzött parkolás, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Bak, Arany Ászok

Thermál Étterem Kiskőrös bemutatkozása

Az étterem vezetője és személyzete egyaránt közel 30 éves gyakorlattal rendelkezik.
A 140 férőhelyes étteremhez 80 férőhelyes gyönyörű panorámás terasz és látványkonyha tartozik.
Vállaljuk lakodalmi, baráti, vállalati rendezvények színvonalas ... Tovább >>
Vállaljuk lakodalmi, baráti, vállalati rendezvények színvonalas lebonyolítását.
Az éttermet 120 férőhelyes hotel, gyógyfürdő és strand veszi körül.
Hétvégeken a főnök úr énekét is hallhatják a vendégek, mivel a Nóta TV műsorában a Zeneexpressz állandó fellépője.

Thermál Étterem Kiskőrös képei

Szállások Kiskôrös városában
Wellness csomagok Kiskôrös városában

Thermál Étterem Kiskőrös vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Kiskőrösön nyaraltunk az Imperiálban. Reggelink volt, a vacsorát magunk oldottuk meg. Több éttermet is ajánlottak, de lusták voltuk kimozdulni, a Thermál pedig ott van a szálloda mellett. Nem bántuk meg,kitűnő ételek voltak. A párom csülköt evett, a kedvence én többfélét is válogattam. Hatalmas adagok voltak, néha alig bírtuk megenni.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3.
A szállóból jöttünk át ide vacsorázni. Sajnos rossz idő volt, csak mi ültünk kint az udvaron. és jött a meglepetés. Finom, meleg leves után a második mennyisége is megfelelőnek látszott. Nagyon ízletes volt és a végén már csak szuszogni tudtunk és még a desszert is jött. Innentől kezdve ide jöttünk étkezni. Sose volt tömeg, gyorsan szolgálták fel az ételeket.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 31.
Első látásra kényelmes, kellemes étterem,semmi különleges, jellegtelen> Amikor az étlapot a kezünkbe vesszük, akkor kiderül, hogy az árak olyanok, mint egy nagyon jó étteremben>Az ajánlott ételek nagyon átlagosak, szinte olyanok mint egy egyszerű büfében.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 23.
Több alkalommal is jártunk nagy baráti körrel a Thermál Étteremben,
de soha nem csalódtunk. Legutóbb a Márton napi bálon voltunk, az ételek kifogástalanok voltak,a hangulat felelős az étterem tulajdonosa pedig profi.
Köszönünk mindent az idén is ugyan itt. és mindenkinek ajánlom az éttermet a szállodát és főleg a kiváló gyógyvizet.
Nagy család

Legnépszerűbb csomagok Kiskőrösön és környékén
Tó Szálló
Dunapataj
2020.09.29. - 2021.09.30.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 12.282 - 20.649,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
2019.05.03. - 2021.08.01.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2021.06.17.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 10.419 - 16.953,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2021.10.17.

Szállodák Kiskőrös környékén
Zichy Park Hotel Kiskőrös
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)

Thermál Étterem KiskőrösX