Thermál Étterem Kiskőrös
6200 Kiskőrös, Erdőtelki út 21.

Thermál Étterem Kiskőrös a térképen

diétás ételek ...
Élőzene:
nemzetközi slágerek, operett
magyar, angol, francia, német
kerthelyiség, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, őrzött parkolás, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Bak, Arany Ászok

Thermál Étterem Kiskőrös bemutatkozása

Az étterem vezetője és személyzete egyaránt közel 30 éves gyakorlattal rendelkezik.
A 140 férőhelyes étteremhez 80 férőhelyes gyönyörű panorámás terasz és látványkonyha tartozik.
Vállaljuk lakodalmi, baráti, vállalati rendezvények színvonalas ... Tovább >>
Vállaljuk lakodalmi, baráti, vállalati rendezvények színvonalas lebonyolítását.
Az éttermet 120 férőhelyes hotel, gyógyfürdő és strand veszi körül.
Hétvégeken a főnök úr énekét is hallhatják a vendégek, mivel a Nóta TV műsorában a Zeneexpressz állandó fellépője.

Thermál Étterem Kiskőrös képei

Szállások Kiskôrös városában
Wellness csomagok Kiskôrös városában

Thermál Étterem Kiskőrös vélemények

nagytamasne TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3.
A szállóból jöttünk át ide vacsorázni. Sajnos rossz idő volt, csak mi ültünk kint az udvaron. és jött a meglepetés. Finom, meleg leves után a második mennyisége is megfelelőnek látszott. Nagyon ízletes volt és a végén már csak szuszogni tudtunk és még a desszert is jött. Innentől kezdve ide jöttünk étkezni. Sose volt tömeg, gyorsan szolgálták fel az ételeket.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 31.
Első látásra kényelmes, kellemes étterem,semmi különleges, jellegtelen> Amikor az étlapot a kezünkbe vesszük, akkor kiderül, hogy az árak olyanok, mint egy nagyon jó étteremben>Az ajánlott ételek nagyon átlagosak, szinte olyanok mint egy egyszerű büfében.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 23.
Több alkalommal is jártunk nagy baráti körrel a Thermál Étteremben,
de soha nem csalódtunk. Legutóbb a Márton napi bálon voltunk, az ételek kifogástalanok voltak,a hangulat felelős az étterem tulajdonosa pedig profi.
Köszönünk mindent az idén is ugyan itt. és mindenkinek ajánlom az éttermet a szállodát és főleg a kiváló gyógyvizet.
Nagy család

Legnépszerűbb csomagok Kiskőrösön és környékén
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.11. - 2020.11.11.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.453 - 18.269,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
2019.05.03. - 2021.04.21.
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.11. - 2020.04.30.

Szállodák Kiskőrös környékén
Zichy Park Hotel Kiskőrös
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)

Thermál Étterem KiskőrösX