Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Imperial Gyógyszálló KiskőrösHotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Imperial Gyógyszálló KiskőrösHotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

A Hotel Imperial Gyógyszálló legnépszerűbb csomagjai

Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös - Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös - Senior ajánlat gyógyfürdőzéssel, masszázzsal, félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Senior ajánlat gyógyfürdőzéssel, masszázzsal, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös - Napi árak reggelis ellátással teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös vélemények

Kiváló 2024. április 26.a párjával járt itt
A recepción kedvesen fogadtak és jó lehetőség volt, hogy az interneten keresztül előre be lehetett jelentkezni, így gyorsan megkaptuk a szobakulcsot. Az étteremben ízletes vacsorákat szolgáltak fel, nem kellett várni a fogások között sem. A svédasztalos reggeli meglepően bőséges választékkal várt minden reggel. A szoba és az egész szálloda nagyon tiszta volt. Jól éreztük magunkat.
Kiváló 2024. március 23.barátokkal járt itt
A fürdővel volt kis problémánk, pihenőszékeket csak a beltéri úszó és tanmedence melett találtunk, itt viszont úszásoktatás volt többször is , meglehetős lármával. Fontos az úszásoktatás, de akkor lenne csendes helyen is pihenési lehetőség. Nem tudom, hogy gyógymedencében mennyire kellenek a zuhogók, csak lespriccelik a többi vendéget. Talán külön élménymedence kellene.
Kiváló 2024. március 11.egyedül járt itt
Kiskőrös gyógyvize csodálatos, szabad levegőn nagyon jó meleg. A szoba tiszta, tágas, a recepció udvarias, a szálloda saját szaunavilágát este korlátlan ideig használhatod. A gyenge pont az étkezés, főleg a reggeli, az nem üti meg a 3 csillag színvonalát, nem töltenek utána, minimális választék, kelletlenül tesznek ki poharat , bármit. Ennek ellenére a hotelt nagyon ajánlom.
Kiváló 2024. február 7.a párjával járt itt
A szálloda saját welness részlegében nincs kis merülő medence vagy Jakuzzi.
Télen a termálfürdőbe nem fedett folyosón lehet eljutni ami csak kedvező időjárás esetén lehet kellemes!
Nekünk szerencsénk volt +15 fok volt februárban!
Az ellátás a szobák stb kitűnő volt!
Köszönjük a szép napokat!
Kiváló 2024. január 17.a párjával járt itt
Szobaméret, felszereltség jó. A személyzet rendkívül kedves, udvarias. Kutyával voltunk. Vele is gondoskodóak voltak. Az étterem választéka és felszolgálói példásan kezeltek bennünket. / Születésnapom volt ezidő alatt. A fürdőbe átjárás megoldott. Sajnos a házon belüli Welness részleg nem volt nyitva.
Kiváló 2024. január 12.a párjával járt itt
Szép a város, kedvesek a szállodai alkalmazottak. Az étkezés bőséges (talán túlontúl is! ). Jó lenne, ha több tájékoztatást (lehetőséget) kapna a vendég a helyi programokról, rendezvényekről, vagy a környező településeken zajló eseményekről. A bérelhető kerékpárok műszaki állapota rossz. Kiskőrös sík település, vannak kerékpárutak.
Kiváló 2023. december 22.a párjával járt itt
Nagyszerű volt az ajánlás, a szálloda kellemes fogadótérrel, szép, tiszta szobával, mellékhelyiséggel rendelkezik. Örömmel vettük birtokba a szobát. Felszereltsége megfelel a minőségi előírásoknak. A személyzet a fogadástól, az étkeztetésben résztvevőktől, a takarító személyzettel egyetemben kedves, udvarias, segítőkész.
Kiváló 2023. december 18.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve, azt kaptuk amit a leírásokból vártunk. A csillagainak megfelelő volt minden. A szobánk kellemesen meleg, tiszta volt, takarítók minden reggel megkérdezték kérünk-e valamit, személyzet udvarias, segítőkész. Az étkezés ár-érték arányban jó volt, felszolgálók udvariasak voltak.
Kiváló 2023. november 29.a párjával járt itt
A szállás ,a szoba ,tiszta kifogástalan . A személyzet udvarias . Félpanziós ellátással voltunk ezzel nem voltunk megelégedve elég gyenge ezen a téren a szolgáltatás! A szálloda területén a medencék nem üzemelnek ami sajnálatos! A képek és leírás szerint úgy szerepeltetik, hogy üzemelnek ˛/ez csalódás volt/! A fürdőbe a közvetlen átjárással elégedettek voltunk!
Kiváló 2023. szeptember 1.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Finom ételek, segítőkész személyzet. A recepciós telefonja alapján a veterán autók bemutatót is megnézhettük, pedig csak hétvégi nyitvatartási volt. A város látnivalóit is megnéztük. Színvonalas Petőfi emlékház és múzeum, szoborpark. Mindenkinek ajánlom a fürdőt is . Mindennél meg voltunk elégedve.
Hotel Imperial Gyógyszálló válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen értékelését! Szeretettel visszavárjuk!
2023. szeptember 13., Bálint Anikó, Hotel Imperial Gyógyszálló
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös a térképen
6200 KiskőrösErdőtelki u. 21
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • infraszauna • finnszauna • gyógymedence • sóbarlang • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem • büfé
Wellness Hotel Szindbád