Néha van az úgy, hogy autód beszól, hogy te, figyejjé má haversrác, nem kéne inni egy kávét? Aztán kirajzol valami csészét. Egyébként ő a nagyobb meg az erősebb, szóval jobb szót fogadni neki. Így esett, hogy Kiskorpádon megálltam valami pizzériánál, hogy kávéhoz jussak. Nejem nem érdeklődött...
Másodszor jártunk itt a Párommal és mindent úgy találtunk ami miatt visszajöttünk. Kedves,szolgálatkész személyzet.Tiszta,rendezett,jól felszerelt szoba. Az étkezés /reggeli,vacsora/ bőséges és kiváló minőségű volt. A felszolgálók pontosan tudták,hogy miből,hogyan,miként készültek az ételek. Sok...
Az ételek minősége nagyon gyenge , a választék szegényes ,gyümölcs , zöldség alig . A reggelinél a kenyér penészes volt ! A szobában az ágy nyikorog , a matrac kényelmetlen. A törülköző olyan vékony hogy átlátszik .