Aqua Hotel Kistelek Kistelek

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Aqua Hotel Kistelek Kistelek vélemények

2016. március 16.a párjával járt itt
A családias jellegű termálhotelben két éjszaka - három napot töltöttünk. A személyzet figyelmes, segítőkész volt, az étteremben ízletes ételeket kaptunk. A szállodával egybeépített fürdőt és a gyógyvizet kiválónak találtuk. A második emeleten, az érkezésünkkor kapott szobánk, az első éjszaka alatt sajnos túlságosan zajos volt, a szobánk mellett található kazánház üzemi működése miatt.
Kiváló 2016. március 12.gyerekekkel járt itt
Batran tudom ajanlani minden korosztaly szamara, mi nagyon jol ereztuk magunkat, de megismerkedtunk tobb vendeggel is akik szinten ezen a velemenyen voltak. Idos nyugdijasok fiatal szerelmespar bulizni vagyo fiatalok! 3 ejszakat voltunk, a szemelyzet csaladbaratkent fogadott, mindig mosolygosak, vidamak, beszedesek voltak, a wellnes resz ahova akkor mentunk amikor akartunk kellemes mindenki szamara!
Átlagos 2016. február 22.a párjával járt itt
Az elmúlt hétvégét töltöttük a hotelben. Utalványt használtunk fel. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk a személyzet készséges udvarias figyelmes. Az ételek finomak és bőségesek voltak mind reggelinél és vacsoránál egyaránt. A fürdő családias légkörű volt. Kellemetlenül érintett hogy az ágy nagyon kényelmetlen volt.
2016. január 18.gyerekekkel járt itt
2016 Januárjában jártunk a hotelben. Nagyon kis kedves, családias szálloda. Kisgyerekkel mentünk,így a pótágyas szoba helyett,3 ágyas szobát kaptunk. A szoba tágas,az ágyak kényelmesek. A geotermikus fűtésnek köszönhetően nagyon meleg van,így sokat volt nyitva az ablak.
2016. január 3.a párjával járt itt
Ami tetszett:
Kedves, figyelmes személyzet
Barátságos, családias környezet
A fürdő könnyen megközelíthető
Saját, ingyenes parkoló
Ami kevésbé tetszett:
Az étteremből, konyhából a szobákig felszálló ételillat
Átlagos 2015. december 29.a párjával járt itt
A Hotel foglaláskor első emeleti, erkélyes szobát igazolt vissza a kérésünknek megfeleően. Megérkezésünkkor közölték, hogy a második emeleten, erkély nélküli szobát kaptunk. Mikor kértük a számunkra megigért szobát igen közönyössen közölték ez van, nem Ő osztja be a szobát.
2015. november 28.a párjával járt itt
Tisztelt szálloda vezetősége!
Nagy általánosságban elégedettek voltunk,aprobb észrevétel van pl. a fürdőszobában a zuhanyfüggönyt a légáramlat folyamatosan ráviszi az éppen ott zuhanyzóra,ez elég kellemetlen,ezt egy korláttal ami a falra lecsukható megoldható lenne.
Szívesen visszatérünk más alkalommal is.
Tisztelettel Kristály József
2015. október 31.a párjával járt itt
Nem azt a szobát kaptuk, ami az ajánlatban szerepelt, kérésünkre az a választ kaptuk, hogy "ilyen szobát szoktak adni".
Nem mellesleg mozgáskorlátozottaknak szánt szobát adtak-előzetes megkérdezésünk nélkül-ami deprimáló volt, úgy gondolom, erről előre tájékoztathattak volna.

A pincérek kedvesek és előzékenyek voltak, mindig volt friss zöldség és gyümölcs.
A reggeli minden nap teljesen ugyanaz, ez a negyedik napon már unalmas.
Kiváló 2015. október 30.a párjával járt itt
Az értékelést elsősorban magával a településsel szeretném kezdeni. Egy nyugodt, csendes kisváros, szép középületekkel, elégedett emberekkel, jó közbiztonsággal és kihasznált közösségi terekkel. Sajnos hazánkban egyre kevesebb település mondhatja el magáról ezeket az ismérveket. A hotel munkatársai rendkívül kedvesek és segítőkészek.
Kiváló 2015. október 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves barátságos személyezt, a fürdő szuper és nem zsúfolt. Figyelmesek és nagyon gyerekbarátok :) A kaja remek és temérdek, többször is voltunk és biztos hogy megyünk is még.
3 gyermekes család
Egy problémám volt csak, az ágyak nagyon puhák,amit csak a vízmasszázs tudod feledtetni :)