Aqua Hotel Kistelek Kistelek

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Aqua Hotel Kistelek Kistelek vélemények

Kiváló 2016. május 25.családjával járt itt
Sok-sok jó vélemény hatására esett a választásunk erre a kis hotelre, egy családi esemény ünneplése kapcsán. Volt egy extra kérésem is, még érkezés előtt. És a recepciós hölgyek együttműködésével sikerült a tökéletes meglepetés. A barátságos fogadtatás már megalapozta a kiváló hétvégét.
Kiváló 2016. május 13.a párjával járt itt
Csodálatos három napot töltöttünk az Aqua Hotelben, Kisteleken. Erre az időpontra esett a feleségem születésnapja is. Ő ezt az utazást, élete legszebb születésnapi ajándékaként könyvelte el. Minden nagyon csodálatos volt, köszönjük szépen a kedvességet.

Sajnos a vasútállomástól nincs busz a központba és a városban taxiszolgáltatás sem üzemel. Fájós lábbal nehezen jutottunk el a szállodához.
Kiváló 2016. május 12. járt itt
A szálloda szolgáltatásaival nagyon elégedettek voltunk. Negatívumként csupán a reggeli egyhangúságát és a pezsgőfürdő túlzott fertőtlenítését tudnánk megemlíteni. Összességében ajánljuk mindazoknak, akik kényelmes, nyugodt kikapcsolódàsra vágynak.
2016. május 4.a párjával járt itt
Aqua Hotel Kistelek-a kellemes meglepetés! ! ! Nagyon jól éreztük Magunkat a fenti hotelben. . Szép, kellemes környezet-tisztaság-kedves személyzet/főleg a recepciós lányok! ! ! /
Az étterem kulturált, az ételek finomak és elegendőek. . Távozás reggelén, ajánlották, hogy uticsomagot készítsünk Magunknak a svédasztalos kínálatból!
2016. május 3.a párjával járt itt
Áprilisban töltöttünk néhány napot férjemmel a szállodában. A recepciós hölgyek nagyon kedvesek, gyorsak, figyelmesek. A pincér fiúk is nagyon jól végzik a dolgukat. Az ételek közül minden ízlett, amit kóstoltunk, a választék talán lehetne kicsit bővebb mind a svédasztalos reggeli, mind a vacsora esetében.
2016. április 19.gyerekekkel járt itt
A szálloda tiszta, a személyzet kedves, az ételek finomak, ízletesek. Annak ellenére, hogy kicsi a szálloda, vacsorára 2 féle leves volt, 3-4 féle főétel, savanyúság, saláta. A kávézóban 250 Ft volt egy capuccino, teljesen jó. A szoba tiszta, meleg volt és megfelelően nagy. 3 személyes szobát kaptunk pótággyal, kényelmesen el lehetett férni 2 kis gyerekkel.
Kiváló 2016. április 13.gyerekekkel járt itt
Városközpontban fekvő kis hotelről van szó. Kedves, gyors a recepciós. Kényelmes, tiszta, tágas szobát kaptunk. nem hiányzott talán csak a hajszárító. Az étteremben is kedves,figyelmes a személyzet és jó a konyha. Talán a reggeli választéka lehetne bővebb. Az étterem kialakítása is tetszetős. A szomszédban lévő fürdő könnyen megközelíthető.
Kiváló 2016. április 3.gyerekekkel járt itt
Már másodszor jártunk a kisteleki Hotel Aqua-ban és most is elégedettek voltunk a szolgáltatással. Ár-érték arányban az egyik legjobb választásunk volt eddig, ahol megfordultunk útjaink során. Legjobban a közvetlenül átjárható fürdőrészleg tetszett nekünk. Nem túl nagy, mégis 4 féle medence van benne, s nincs zsúfoltság.
Kiváló 2016. március 27.gyerekekkel járt itt
Hàrom csillagos hotelnek nagyon megfelelő. Az ételek kínàlata lehetne vàltozatosabb, többféle, de az, ami volt, mind nagyon finom volt. Főleg a lecesek. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Kiemelném B. Gàbor és a recepciós hölgyek kedvességét. Hiànyzott a teregetési lehetőség, a hajszàrító.
2016. március 21.a párjával járt itt
2016. március 18-21. között voltunk a hotelben. A recepciósok és a felszolgálók kiemelkedően kedvesek, figyelmesek! A szálloda szép, az étterem hangulatos. Az ételek finomak, minden fogásból volt bőven. A szobák átlagosak, de megfelelőek, kellően tágasak, az ágyak kényelmesek. A kilátás a kis tóra, fahíddal nagyon kellemes.
Aqua Hotel Kistelek Kistelek - SzobákAqua Hotel Kistelek Kistelek - Külső képAqua Hotel Kistelek Kistelek - VendéglátásAqua Hotel Kistelek Kistelek - Külső képAqua Hotel Kistelek Kistelek - Külső képAqua Hotel Kistelek Kistelek - Külső kép