Kocsis Vendéglő Komárom

4,1
a 31 komáromi étterem közül
étterem, vendéglő

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.04.30-ig
Kristály Imperial Hotel Tata

Kocsis Vendéglő Komárom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 3.a párjával járt itt
Jó is kicsit, rossz is kicsit! Igazából nem riasztottak el, máskor is megyek ha arra járok szerintem, mert összességében jobb volt mint rosszabb! Svédasztalos ebédben és vacsorában utaznak mostanában inkább, megéri nekik szerintem, mert elég sokan vannak mindig, vasárnap ebédkor alig találsz helyet sajnos!
Kiváló 2015. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Mi a családdal elég gyakran járunk ide mert az ételek nagyon finomak és változatosak. Mindenki talál magának valamit és ezért az árért korlátlan fogyasztás van. Szinte jobban megéri mint otthon főzni, és még mosogatnom sem kell. :D Aki teheti az próbálja ki. Ebéd időben kicsit sokan vannak igaz, de az ételek sose fogynak el.
Átlagos 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Finom ételek voltak,hangulatos hely. Az ár-érték arány rendben volt.Nem tetszett, hogy koszosak voltak az ablakok és a wc .
Szörnyű 2015. július 27.gyerekekkel járt itt
Azt, hogy a pincér hölgy az újjai közé szorítva kihozza a 4 db üveges üdítőt és lerakja az asztal közepére, nem nevezném kiszolgálásnak. Az ételes pultot megszálló német és magyar túristák inkább emlékeztettek legyekre vagy sáskákra, mint kúlturált emberekre. Az étel minősége se nem jó se nem rossz (rántott hús, rántott sajt). Összességében botrányos volt az egész, menekültem az "étteremből".
Gyenge 2015. július 13.egyedül járt itt
Tavaly ősszel voltam náluk először svédasztalos ebédre. Nagyon nem voltam megelégedve akkor sem az ételek minőségével. Most július elején ismét Komáromban nyaraltam és mivel láttam a pozitív véleményeket, gondoltam változott valami, ezért adtam még egy esélyt az étteremnek, bementem vacsorázni.
2015. június 18.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek, gazdag választék, svédasztalos ebéd és vacsora. Mégis a kedvencem a kocsis tál. Rengeteg finom husi, rántott sajt, grillezett zöldségekkel, tartárra, egy jó hideg sörrel valami isteni! A svédasztalos ebéd és vacsora kicsit drága, de aki sokat tud enni annak bőven megéri. Jó hangulat, gyors kiszolgálás!
Kiváló 2014. június 21., kollégákkal járt itt
Szerintem Komárom legjobb étterme! A kedvenc helyem, s ha tanácsot kérnek tőlem, mindenkit oda küldök. Évekig jártam oda ebédelni, mostanában ritkábban. Igazán finom ételeket készítenek. Tiszta, rendezett, bizalomgerjesztő nem csak az étel, hanem a környezet is. A Kocsis Úr készséges, az ennivalóval kapcsolatban bármilyen extra kívánságot figyelembe vett. Egyszóval: Bárkinek merem ajánlani!
Kiváló 2014. június 12.barátokkal járt itt
Szerény és egyáltalán nem sokféle étteremre kiterjedő tapasztalatom alapján szeretném a komáromi Kocsis Vendéglőt értékelni. Ebédre tértem be barátokkal a kicsinek nem mondható, ám mégis hangulatos, barátságos és felettébb tiszta helyre, ahol kifogástalan kiszolgálás, jóízű ételek várt bennünket.
Kiváló 2014. június 10.barátokkal járt itt
Zárás után is érkeztem már és nem elzavartak, hanem megtettek minden tőlük telhetőt! Vendég centrikusak és korrekten viselkednek.....
2014. február 24.családjával járt itt
Mi júniusban, szülinapi partit tartottunk itt,és nagyon jól éreztük magunkat. A kiszolgálás megfelelő volt, a svédasztalos ebéd bőséges és finom. Többször voltunk már itt családdal, nagyobb társasággal ballagás, családi ünnep alkalmával. Mindig teltház volt, és mi mindig pozitív élményekkel távoztunk. Visszatérünk máskor is.